Архів новин

У нас що, кожне місто може писати свої закони? | Газета 7 Днів

У нас що, кожне місто може писати свої закони?

20.12.2018 13:18
Переглядів:391

Взагалі-то це запитання треба поставити мерові-боксеру Віталію Кличку. Це він відмінив право для українських пенсіонерів (крім тих, хто живе у столиці) безплатно їздити у київському метро.

Я пред’явила там своє пенсійне посвідчення, а мені сказали, що треба платити, бо я не киянка. Я показала також своє посвідчення ветерана праці, де вказано, що його дія поширюється на всю територію України, але його також проігнорували. Хоча, коли я цього року була в Харкові, то при пред’явленні цього посвідчення змогла скористатися метрополітеном безплатно. То як же це так: у нас мери міст мають право не виконувати на території своїх міст українські закони? Тоді нехай і наш рівненський мер не пускає безплатно у рівненські тролейбуси іногородніх пенсіонерів. Нам в Україні для повного щастя якраз бракує дискримінації пенсіонерів за місцем їх проживання. Київ дискримінує рівнян і взагалі всіх провінційних пенсіонерів, а Рівне візьметься дискримінувати, для прикладу, Бармаки та інші близькі й далекі села, та й той же Київ, зрештою (жаль тільки, що кияни рідше їздять до Рівного, ніж рівняни до Києва). Оце життя в нас почнеться! Хто нарешті наведе порядок у цій вакханалії?!

Валентина ІВЛЄВА, ветеран праці

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
9 + 6 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?