Архів новин

Укртрансгаз залишив без номінацій бюджетні організації Рівненщини | Газета 7 Днів

Укртрансгаз залишив без номінацій бюджетні організації Рівненщини

20.12.2018 15:51
Переглядів:573

Дочірня компанія «Нафтогаз України» – АТ «Укртрансгаз» – досі не підтвердила номінації на грудень чотирьом бюджетним організаціям Рівненщини. Це означає, що газорозподільна компанія ПАТ «Рівнегаз» не має юридичних підстав розподіляти таким підприємствам газ.

Наразі без номінації перебувають ОСББ «Європейський дім», ГО «Кант»; ОСББ «Мій дім» та ОСГ «Полковника Тютюнника-2а».

Причина відсутності номінацій – інформації платформи до добового балансування, яку розробляв АТ «Укртранс­газ».

– З 1 грудня 2018 року всі суб’єкти природного газу повинні були перейти на добове балансування за допомогою інформаційної платформи, розробленої «Укртрансгазом». А номінації повинні виділятися кожної доби. Підтвердження цих номінацій повинно бути розміщено на інформаційній платформі. Однак через її неготовність впровадження добового балансування втретє відтермінувалося. А в ручному режимі «Укртрансгаз» вчасно не підтвердив номінації  усім споживачам, – пояснює комерційний директор ПАТ «Рівнегаз» Віктор ОСНИЦЬКИЙ.

Таким чином бюджетні організації стали заручниками неготовності «Укртрансгазу» до добового балансування. ПАТ «Рівнегаз» направив усім споживачам та органам місцевого самоврядування листи щодо відсутності номінацій та необхідності негайно вжити заходів щодо підтвердження їхнім постачальником обсягів газу на грудень.

Згідно з чинним законодавством, газорозподільні компанії не мають права здійснювати розподіл газу споживачам без номінацій та змушені будуть найближчим часом обмежити постачання газу.

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
9 + 8 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?