Архів новин

Вихованці «Передзвону» зустрічали святого Миколая | Газета 7 Днів

Вихованці «Передзвону» зустрічали святого Миколая

20.12.2018 17:17
Переглядів:349

Справжнє казкове дійство влаштували у переддень святого Миколая для вихованців спілки інвалідів з дитинства «Передзвін» студенти кафедри педагогіки і психології Рівненського державного гуманітарного університету. Під керівництвом доцента кафедри Галини КОСАРЄВОЇ студенти, майбутні педагоги і психологи, чи не щодня відвідують своїх підопічних та проводять з ними заняття.

   Новорічна вистава обиралася з урахуванням особливостей підлітків, які на неї завітали. Вони не просто спостерігали за грою самодіяльних акторів – студенти активно залучали вихованців «Передзвону» до участі в іграх і танцях. Тож свято пройшло у веселій невимушеній атмосфері. Без подарунків «від Миколая», звісно, не залишився ніхто.
   Громадську організацію «Передзвін» заснували батьки особливих дітей, яких об’єднала спільна проблема – досягнувши повноліття, такі діти стають практично відділеними від соціуму. На початках вони збиралися невеликими групами по домівках. У 2012 році міська влада виділила громадській організації частину будівлі, де вони займаються й досі. В рамках міської програми «Турбота» на статутну діяльність спілки щороку виділяється 200 тисяч гривень на оплату оренди, комунальних послуг та найнеобхідніші речі.
   Голова громадської організації «Спілка інвалідів з дитинства «Передзвін» Марія КОСИНСЬКА розповідає, що нині членами організації є близько ста людей.
   – Зазвичай на заняття приходить значно менше, адже вони самостійно не можуть добратися, а батьки не завжди мають можливість привозити їх до нас. Зважаючи на те, що зараз у нашому приміщенні триває ремонт, ми змушені були шукати інше місце для занять. Вдячна працівникам і керівництву обласної бібліотеки, які співпрацюють з нашою організацією вже кілька років поспіль, що дозволили нам займатися в одному із залів читальні. Взагалі мені в житті щастить на небайдужих до чужої біди людей. Дякую всім. Особливо нашому міському голові Володимирові Хомку за розуміння і сприяння у вирішенні наших проблемних питань.
   Особливі підлітки у бібліотеці вже освоїлися, знають працівників закладу і називають їх на імена. Після святкової вистави заступник начальника управління праці та соціального захисту м. Рівне Олена Петрик вручила вихованцям «Передзвону» солодкі подарунки. Закінчилося свято душевним чаюванням, під час якого діти ділилися враженнями від дійства, яке їм подарували студенти.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
6 + 1 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?