Архів новин

2019 рік для України – час перезавантаження | Газета 7 Днів

2019 рік для України – час перезавантаження

27.12.2018 10:45
Переглядів:653

2019 рік для України пройде під знаком кардинальних змін, які я умовно розділяю на два періоди: перший – від січня і, орієнтовно, до вересня, другий – від вересня й до кінця року. Але зауважу: події й впливи другого етапу продовжаться ще до середини 2020 року.

 Прогноз для читачів газети "7днів" підготувала нумеролог Жанна Клемпуш.

З початку року в Україні триватиме період внутрішніх переживань. Буде здаватися, що зовнішній світ пасивно спостерігає за розвитком подій у країні. Але хочу запевнити вас, що з 2019 року вся міжнародна спільнота почне активніше аналізувати Україну й «переписувати» свої плани щодо співпраці на перспективу.

На першому етапі 2019-го країна перебуватиме у стані перезавантаження. Але перепочинком цей період назвати не можна, швидше – переосмисленням себе у світі та світу навколо себе. Такий своєрідний стан усамітнення й самоаналізу.

Цей етап принесе Україні важливі висновки. Суспільство буде змушене отримати урок прозріння, а владні інституції поволі запускатимуть зміни в законодавстві, які визначать прорив на міжнародному рівні у 2020 році.

Та вже ближче до осені (другий період) можна очікувати початок енергетичного підйому в суспільних процесах. Будуть розставлені вагомі пріоритети у вирішенні питань, пов’язаних із добробутом громадян країни. Зокрема, спостерігатиметься вихід на арену підприємництва нового часу, нової епохи. Посилиться підтримка бізнесу, спрямованого на екологічне використання ресурсів, на запровадження економних технологій тощо. Також набиратимуть обертів молодіжні партнерські проекти, які в перспективі займуть чільне місце, презентуючи Україну на міжнародному рівні.

У цей період (осінь-зима 2019 р.) Україні буде дано шанс взяти всі процеси під контроль і навести порядок «у домі» власними зусиллями. Буде розчищатися платформа для професіоналів нового покоління в освітянській галузі, в екологічній сфері та на рівні дипломатичних відносин. Прийдуть спеціалісти з новим мисленням та новими знаннями.

2019 рік – непростий, з переформатуванням ментального простору, з проходженням додаткових уроків на зрілість та нагромадження досвіду для використання його в наступному, 2020 році. Але, водночас, рік дає можливість суспільству піднятися на якісно вищий духовний рівень та окреслити вагомі пріоритети. Вищі Сили посилають українцям енергію самоусвідомлення як високорозвиненій і самодостатній нації. Це означає, що емоції відходять на задній план, а щоденне життя скеровується чистим розумом і душевним терпінням.

Досвід України у 2019 році стане повчальним для всіх європейських країн. Через проходження власних уроків Україна змусить зовнішній світ кардинально поміняти свої вектори впливу.

2019: сім’я, діти, родина

У 2019 році відкриється широкий простір для здобуття додаткових знань та нових, цікавих спеціалізацій для молоді. Тому рекомендую батькам всіляко підтримати своїх дітей у бажанні отримати ту освіту, яку вони бажають. Навіть якщо вона здаватиметься вам неприбутковою чи несерйозною. Головна місія батьків у цьому процесі – дозволити дітям проявити всі можливі таланти й здібності та сфокусуватися на супроводі, а не на нав’язуванні правил.

У 2019-му, окрім дітей, батькам також варто буде сконцентруватися на розширенні світогляду та підвищенні кваліфікаційного рівня. З’явиться потреба пошуку нової інформації та знайомств з авторитетними особистостями.

Особливе місце в родинних стосунках займе внутрішнє спілкування. Менше часу захочеться віддавати публічним заходам, а більше – сімейному колу та роботі над собою. Буде спостерігатися возз’єднання родин після довгої розлуки чи тривалого конфлікту.

Набуде поширення сімейне підприємництво, орієнтоване на екологічні технології та збереження енергоресурсів.

У 2019 році сім’ї згуртовуватимуться спільними ідеями та реалізацією задумів. Але пріоритетним напрямом розвитку більшість родин обиратимуть не матеріальний результат, а процес позитивних змін заради загального блага.

Три основні рекомендації на 2019 рік, передані Вищими Силами

1. Моліться багато і всюди. Для цього не обов’язково щодня ходити до церкви. Моліться в душі та не носіть у серці образи. Прощайте, бо це, в першу чергу, потрібне вам для здоров’я душі й тіла.

2. Вашому місту не потрібна велика кількість ресторанів і кафе. Вашому місту потрібні дитячі садочки нового зразка – з новими спеціалістами, з новими підходами та для нового покоління дітей. Стара система вже неефективна. Подбайте про нащадків.

3. Влаштовуючи грандіозні забави та показові святкування на державному чи міському рівні, пам’ятайте: їхня ціна – невиправдано висока. Це означає, що ваша святкова радість вже проплачена чиїмись життями. Відчуйте цей посил. Проявіть виваженість у вчинках і вдячну солідарність – у думках.

Жанна КЛЕМПУШ, консультант-нумеролог, сімейний порадник, журналіст. Брага, Португалія.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
8 + 7 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?