Архів новин

Найбільше бажання – щоб з мамою було все добре | Газета 7 Днів

Найбільше бажання – щоб з мамою було все добре

27.12.2018 13:32
Переглядів:546

Сергій ПАЛАДІЙЧУК, секретар Рівнеради:

– Цього року мій наймолодший син Михайлик пішов до першого класу. Для всієї родини це була подія хвилююча.

Дружина переживала, бо він не дуже добре читав. Крім того син – достатньо активний хлопчик, тож ми хвилювалися ще й за дисципліну. Але Михайлик з радістю ходить до школи, читання підтягнулося. Він має гарні математичні здібності, вже зараз додає та віднімає двозначні числа.

Дуже тішуся, що в нашій країні відбувається процес по томосу. Я розумію історичну значимість цієї події. Це просто фантастика, що з’явилася така можливість. Переконаний, що це друга за важливістю подія для нашої держави після проголошення незалежності.

Якщо говорити про сумні події, то, безумовно, всі переймаються війною і проголошенням надзвичайного стану.

Інша невесела для мене подія – дуже серйозно погіршується стан здоров’я моєї мами. Це мене засмучує і вносить певні зміни в мої повсякденні обов’язки. Дуже хочу, щоб у наступному році мама була здоровою, щоб з нею все було добре.

Велике моє очікування і сподівання на 2019 рік – щоб у країні була стабільність. За цієї умови ми будемо мати дуже хороші підстави для економічного розвитку. Буваючи в Європі, я розумію, що є великі кошти і є бажання вкладати їх в Україну. Потрібна стабільність. Ми бачили, як великі кошти за 10 років зробили Польщу процвітаючою країною. Те ж саме сталося з країнами Балтії. І я знаю, що Україна теж може стати великою країною, якщо сюди прийдуть гроші.

Сподіваюся також і на втілення проектів, пов’язаних із Рівним. Хочу закласти новий парк у нашому місті. Це має бути хороше рекреаційне місце з валовим містечком.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 2 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?