Кожен наступний рік – кращий за попередній, у цьому переконана дубнівський астролог Ірина КРАВЕЦЬ | Газета 7 Днів

Кожен наступний рік – кращий за попередній, у цьому переконана дубнівський астролог Ірина КРАВЕЦЬ

03.01.2019 10:27
Переглядів:1689

Ірина КРАВЕЦЬ вважає, що продовжаться позитивні трансформації як всередині України, так і за її межами. Щоправда, порядок у нашому домі все-таки наведений не буде. Більшість українців будуть незадоволені. Представляємо прогноз від пані Ірини на 2019 рік для України і українців.

У попередні роки були запущені дуже гарні процеси. Союзниками України назавжди залишаться США і країни Європи. Але «одружуватися» з нами і серйозно перейматися нашими проблемами ніхто не збирається. Ми залишимося в ролі «коханки», яку то люблять, то не люблять.

У 2019 році аж до листопада Юпітер стоїть у сузір’ї Стрільця. Він у себе вдома, але має дуже погані й напружені аспекти. Це означає, що буде багато соціальних сутичок і проблем не тільки в Україні, а й у світі. Через те, що люди стали вільнішими, вони хочуть більше свобод. Крім того, таке розташування зірок свідчить і про загальну кризу влади.

2019-й для України – це рік двох виборів, буде багато обіцянок. Як не прикро, але свою роль знову зіграють старші люди, які не думають, а часто «купуються» на порожні обіцянки.

Незважаючи на те, що влада робитиме зусилля у боротьбі з корупцією, це явище подолане у 2019 році не буде. Загальний добробут українців покращиться ближче до осені, але це буде несуттєвий підйом. Реформи продовжуватимуться.

У країні понад чотири роки триває війна. Щоб вона завершилася, мають бути змінені правила, тактика і стратегія. У 2019 році можуть статися позитивні зміни у цій сфері. Стосунки влади і народу залишаться напруженими.

Як уже говорилося, запущені раніше важливі процеси поступово змінюватимуть ситуацію на краще. Адже, щоб склався великий пазл, потрібні час і зусилля. У 2019-му буде чимало сприятливих моментів. І не лише для України. Людство поступово піднімається на вищу ступінь. Бо ж життя – це гра. Завершуєш один рівень, опиняєшся на початку іншого.

Найскладнішим буде червень

На початку року Юпітер перебуватиме в сузір’ї Стрільця. Це загострюватиме різні соціальні протиріччя. У січні Марс знаходиться в сузір’ї Овна. Це штовхатиме багатьох на агресію і радикальні кроки, емоційні вчинки. Щоправда, без обдумування наслідків. У той же час зорі сприятимуть тим, хто йтиме за своєю мрією, буде натхненний якоюсь ідеєю. 

Лютий буде більш спокійним. Але є велика ймовірність різних дорожньо-транспортних пригод і погіршення стану здоров’я, травм. У другій половині місяця ймовірні загострення політичних протиріч. Стабільною в цей час залишатиметься лише сфера кохання і особистих відносин, за яку відповідає планета Венера. Якщо люди цінуватимуть те, що мають, то почуватимуться щасливими.

Березень буде складним. Особливо для людей, народжених під сузір’ям Тельця. Їх чекають великі ризики. Цей місяць для нашої країни буде непростий. Мабуть, це пов’язано з днем весняного рівнодення – 20 березня. Здавна вважалося, що від того часу починається новий етап: щось завершується, а інше має прийти йому на зміну.

Квітень буде досить цікавим, проте зірки позитивних прогнозів не дають. Більшість із нас почуватиметься, як на роздоріжжі: попереду кілька шляхів, а куди йти, людина не знає. Бо жодна з доріг не гарантує отримання бажаного. Буде багато планів, ілюзій, але люди усвідомлюватимуть, що нічого особливого за тим не стоїть. 

Травень очікується дуже емоційним. Багато хто відчуватиме, що в один момент хочеться дуже радіти, а в інший – горювати. Він стане кризовим для багатьох людей. Зорі сприятимуть тим, хто йтиме за своїм натхненням, а не за грішми.

Червень буде критичним. У цей період Сонце знаходиться в опозиції до Нептуна. Можливі непередбачувані негативні, навіть фатальні події, збільшення суїцидальних настроїв, небезпеки, повязаної з транспортом. Вразливим людям, схильним до переживань, не варто починати важливі справи, ухвалювати серйозні рішення. Дайте собі час, щоб минула тривога. Зате червень буде сприятливим для кохання, стосунків, добрих справ, спілкування.

Липень буде спокійнішим місяцем. Існує велика небезпека від усього, що має стосунок до вогню чи зброї. Важкий період для «сердечників».

Серпень поступово згладжуватиме існуючі протиріччя і напруженість. Люди почнуть відчувати гармонію навколо себе. Багато хто «зловить хвилю» і використає свій шанс.

Вересень подарує унікальні зіркові поєднання, сприятливі для вирішення довгострокових планів, завершення тривалих проектів, налагодження стосунків. У цей період можуть бути прийняті історичні рішення, підписані доленосні документи. Хоч не виключені й соціальні протистояння. Ті, хто робить ставку лише на гроші, можуть мати великі проблеми.

Жовтень. Все більш-менш стихне, великої напруги не буде. Місяць може стати критичним лише для кохання і сімейних стосунків.

Листопад продемонструє результати попередньої роботи. Більшість людей заспокоїться.

У грудні протистояння між владою і людьми ослабне, ситуація в країні стабілізується.

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
5 + 0 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?