Кожен прожитий день – це вже подія | Газета 7 Днів

Кожен прожитий день – це вже подія

03.01.2019 15:41
Переглядів:479

Андрій КУЗЬМИЧ, заступник директора з навчально-виховної роботи ДПТНЗ «Рівненський центр ПТО сервісу та дизайну», депутат Рівнеради:

– Звичайно, подією року, я б навіть сказав тисячоліття для України – це надання Українській православній церкві томосу й проведення помісного собору.

Відтак наша держава за стільки століть повернула своє незаперечне право на помісну церкву і нарешті остаточно розірвала всі пута, якими окутала нас Російська імперія.

Що стосується Рівного, то, на моє переконання, найбільшим здобутком 2018-го є грандіозний капремонт вулиць Шухевича, частини Макарова й Орлова, подібних яким у місті не проводили з часу здобуття незалежності. Я ще б назвав початок будівництва унікального спорткомплексу на вулиці Макарова, про який ми раніше могли лише мріяти.

В особистому житті для мене кожен прожитий день – це подія. Прокинувся, подякував Богові, лягаю спати – дякую Богові за все, що він мені дав – батьків, дружину, діточок, друзів. Дякую навіть за клопоти, які Господь посилає і допомагає долати їх. Дякую, що можу бути корисним для людей.

Які найпотаємніші мрії на наступний рік? Напевне, такі ж, як в усіх українців – щоб був мир, щоб українці зробили правильний, виважений вибір у напрямку цілісності, незалежності і процвітання України.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
7 + 2 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?