Перевірити ремонт теплотраси на Макарова | Газета 7 Днів

Перевірити ремонт теплотраси на Макарова

09.01.2019 17:15
Переглядів:440

Пропонує рівнянин Сергій Костюк. Він створив електронну петицію на сайті Рівнеради: "Перевірити ремонт теплотраси по вулиці Макарова біля будинку 38".

"Біля будинку 38, що по вулиці Макарова (навпроти магазину Макарон), триває ремонт  магістральної теплотраси великого діаметру. Дана теплотраса подає теплоносій на значну частину селища Ювілейного. Прошу перевірити законність даного ремонту та його вірне технічне виконання, а саме:          
  • по-перше, чому ремонт відбувається в опалювальний період?! Ремонт розпочали в кінці листопада і він триває досі. На початку листопада усували порив біля того ж таки магазину Макарон, так це в комунальників зайняло цілий тиждень. А тут потрібно буде перевірити гідравлічно кожен стик труб! (довжина заміни труб більше 50м). Це що в мешканців Ювілейного два тижні не буде опалення?;        
  • по-друге, чому труби не вкладають в бетонний короб? Частину теплотраси вже змонтували і просто закопали в землю! При цьому сипнули під труби дві тачки піску, а на труби три. Чому не вкладають в старі короба? Можливо причиною є те що старі короби проходять під літнім майданчиком магазину Макарон і хтось з кимось домовився про те, щоб його не руйнувати, а гарно обійти? Літній майданчик побудований, напевно, теж не законно – земельна ділянка під нього не виділена, під «пляму» будинку він не потрапляє. Крім того, що буде з тими трубами, що лишились в коробі, їх просто похоронять?             
  • по-третє, це глибина залягання нових труб. Нові труби покладені вище старих мінімум на 1-1.5м. При цьому над старими трубами трава постійно зимою зеленіє і калюжі на асфальті стоять, а тут нові закопали всього на метр від поверхні землі! А можливо це знову таки підігрів входу в магазин Макарон – щоб зимою не слизько було".
 341
 04.01.2019 11:21
 08.01.2019
 22.02.2019

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Коментарі

Микола

Дійсно треба перевірити, там таке накопали....

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
8 + 12 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?