Рівне увійшло у ТОП-5 міст з оновлення міського електротранспорту | Газета 7 Днів

Рівне увійшло у ТОП-5 міст з оновлення міського електротранспорту

05.01.2019 11:05
Переглядів:1005

Наше місто за підсумками 2018 року посіло четверту сходинку серед міст України за показником оновлення парку міського громадського електротранспорту.

Про це повідомляє Міністерство інфраструктури. Першу сходинку в рейтингу за кількістю придбаних нових тролейбусів посідає Одеса, де торік купили 47 одиниць електротранспорту, на другій Кременчук – 40, на третій Дніпро – 23, далі Рівне – 10 та Кривий Ріг – 8.

Пряма мова

Місто вибрало свій магістральний шлях

Міський голова Рівного Володимир ХОМКО:

Щодо оновлення електротранспортного парку та розвитку тролейбусного транспорту, то ми це робили не задля якихось місць у рейтингах. Для мене самого стало несподіванкою те, що ми посідаємо четверте місце в Україні. І не це головне.

Нагадаю, що ще 2013 року в нас на лінію виїжджало 39 тролейбусів, зараз – 71, а всього ми маємо 86 тролейбусів.

Вважаю, що для міста Рівного перспективним є саме електротранспорт, бо у нас добре розвинута мережа, колектив тролейбусного управління професійний. Тому ми взяли напрямок на розвиток тролейбусного парку. Зауважу при цьому, що тепер купуємо лише нові тролейбуси.

У найближчій перспективі не збираємося збавляти темпи, плануємо закуповувати тролейбуси, дуобуси, які так сподобалися рівнянам і дають можливість з невеликими витратами забезпечити комбіноване сполучення з районами, де немає тролейбусних контактних ліній. А в подальшому, можливо, будемо купувати й екологічно чисті автобуси на газі, які вже почала виробляти промисловість України.

У будь-якому разі, магістральний шлях – це надійний комунальний екологічно чистий транспорт.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 2 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?