З любов’ю до свиней і свинини | Газета 7 Днів

З любов’ю до свиней і свинини

10.01.2019 12:32
Переглядів:430

Нинішній, 2019-й за китайським календарем – Рік жовтої земляної Свині. Ця тварина, за повір’ями, дружелюбна і без зайвих забаганок. Чи насправді свині такі прості й невибагливі тварини та чи змінюється ставлення господарів до своїх паць у Рік Свині, ми запитали у Василя Рудюка із села Карпилівка Рівненського району.

Господарство пана Василя, на його думку, невелике: троє свиней, корова, близько двох десятків курей. Більше, каже, для їхньої сім’ї з чотирьох осіб не потрібно, але й зменшувати поголів’я (принаймні поки має здоров’я і сили доглядати за ним) теж не збирається.

Запитуємо у господаря, чи буде якось по-особливому ставитися до своїх свиней і кабанчиків у Рік Свині. Він лише усміхається у відповідь:

– До них завжди потрібно ставитися добре. Вони – наші годувальники, бо ж іншого м’яса, окрім свинини, ми практично не вживаємо. Загалом свині невибагливі і спокійні. Але часом трапляються такі, що можуть і хліва догори дригом перевернути: виривають дошки з підлоги, цеглини зі стіни вибивають тощо. Тож, купуючи поросят, намагаюся вибрати якомога спокійнішу тварину. Щоб перевірити норов підсвинка, швидко витягую його з мішка чи клітки (дивлячись у чому привезли господарі на базар). Якщо починає верещати – не купую. Вибираю некрикливого, такого, щоб спокійно переносив стрес.

– Свині люблять чистоту, тому в хліві потрібно прибирати щодня, – провадить господар. – Також треба, щоб у клітках завжди було сухо. Тоді свині гарно ростимуть. У нас чомусь свиней вважають смердючими і нечистоплотними. Насправді вони обирають найсухіше і найчистіше місце в клітці. А ще вони розрізняють інтонацію, з якою до них звертаєшся. Якщо нашкодить якийсь і сварю його, то він винувато опускає вуха. А коли чухаєш котрогось за бік чи за вухом, то й інший (бо поки невеликі, то стоять по двоє в одній клітці) підходить, щоб і його погладив.

Рецепти відгодівлі кабанців у пана Василя перевірені роками. Преміксів не використовує ніяких, свиней годує тільки для власного споживання.

– Маю різне зерно, мелю його на борошно, запарюю його окропом, додаю вареної товченої картоплі, тертого буряка, влітку – зеленої трави. Обов’язково приправляю цю їжу кисляком чи сироваткою, а малим поросяткам – молоком. Головне – щоб харчі щоразу були свіжі. На таких кормах свині ростуть хоч і не так швидко, як на добавках, але ми впевнені в тому, що їмо, – ділиться секретами годівлі господар.

Кажуть, що, коли свиню колють, у неї в передсмертній агонії виробляються шкідливі речовини, які з кров’ю розносяться по всьому тілу тварини. І, мовляв, таке енергетично заражене м’ясо потім шкідливо вживати людям. Ми поцікавились у нашого співрозмовника, як він ставиться до такої перестороги.

На таке запитання дядько Василь тільки сміється:

– Іноді, щоб тварина не лякалася,виводячи її з хліва на забій, їй на голову накидають якусь тканину – аби не бачила, куди йде. Але це рідко хто робить. Майстерний коляр завжди влучає в серце тварини з першого удару. Але для того, щоб сало було «чистим», не вкрилося червоними прожилками крові, треба, аби тварина добре повищала – тоді вся кров зійде з внутрішніх органів. Тож зазвичай свині дають трохи помучитися. І, до речі, за все життя я ще не бачив жодної людини, яка б відмовилася від свіжини. Знаю колярів, які обов’язково випивають кружку гарячої крові щойно заколотої тварини. Вони кажуть, що це дуже корисно.

Отож, свиня, яку родина щодня годує, і свинина, яку та ж родина потім їсть, – різні речі. І селяни ставляться до них з однаковою любов’ю.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 0 =
More information?

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?