Віра Мельник: керівник, наставник і мама в одній особі | Газета 7 Днів

Віра Мельник: керівник, наставник і мама в одній особі

10.01.2019 12:08
Переглядів:1339

Портрет, написаний зі слів тих, хто завжди поруч

Незабаром свій день народження буде відзначати Віра Мельник. Прийшовши після закінчення (з відзнакою) Чернігівського юридичного технікуму в липні 1977 року на роботу інспектором Рівненського міськсобезу, вона з березня 1989 року є його незмінним керівником. На перших порах в установі, яка виконувала функцію з призначення пенсій, працювало 16 фахівців, а нині внаслідок змін повноважень і розширення сфери діяльності в управлінні праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Рівненської міської ради налічується 137 працівників. Із них 124 – жінки.

Крім того, з 1994 року в підпорядкування очолюваного Вірою Миколаївною управління перейшов Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Рівного, в якому 141 працівник забезпечує надання понад 30 видів соціальних послуг. А також – Рівненський міський центр реабілітації інвалідів і дітей-інвалідів з порушенням опорно-рухового апарату «Крок», 48 працівників якого надають понад 40 видів послуг комплексної реабілітації особам з інвалідністю.

Напередодні ювілею Віри Мельник ми поцікавились думкою працівників управління праці та соціального захисту населення про їхню очільницю, яка понад 40 років свого життя віддала соціальній сфері міста Рівного. До речі, коли у Віри Миколаївни запитують, яке в неї хобі, вона завжди відповідає: «Моя робота».

Отож пропонуємо читачам «7 днів» портрет Віри Мельник, написаний зі слів людей, які з нею працюють, співпрацюють чи просто спілкуються.

 • Віра Миколаївна – керівник, наставник і мама в одній особі.
 • Вона мудра і справедлива та, разом з тим, жіночна і добра.
 • Людина – з невичерпною енергією, далекоглядним розумом, яка швидко приймає рішення, враховуючи як норми законодавства, так і людські проблеми.
 • Чудовий керівник, який розуміє проблеми кожного, вміє радіти успіхам та досягненням своїх працівників. Завжди дасть слушну пораду як по роботі, так і для вирішення побутових питань.
 • Віра Миколаївна – добрий майстер у роботі і порадник у житті.
 • Вона насамперед лідер, який спрямовує енергію і надихає підлеглих на виконання роботи з максимальною відданістю.
 • Цікавиться життям кожного працівника і страшенно переймається, якщо виникають проблеми особистого характеру.
 • Має дивовижне вміння одразу відчути здатність працівника до виконання певних завдань, що носять індивідуальний характер.
 • Вміє вислухати думку працівника щодо вирішення питання та застосувати її в роботі.
 • Мріє всіх неодружених працівниць управління, яких називає «доцями», видати заміж. І часом, завдяки мудрим і вчасно даним порадам, їй таки це вдається!
 • Це наш «чарівний пендель», який вказує правильний напрямок дій для отримання результату і прискорює наближення до нього.
 • На працівників ніколи не кричить, але її погляд говорить більше, ніж 1000 слів.
 • Справедлива в різних ситуаціях, які виникають у процесі роботи як з працівниками, так і з відвідувачами.
 • Її принципова позиція – чітке дотримання букви закону.
 • Дивуюсь, як можна встигати керувати управлінням, вирішувати проблеми людей, працювати на городі та робити чудові закрутки на зиму… І це все за 24 години на добу.
 • Ніколи не збагну, як можна о 4-ій годині ранку вставати, генерувати ідеї, які потім з успіхом втілюються в роботі. Її недоспані ночі – це наші бадьорі ранки.
 • Мабуть, завдячуючи її мудрості, як керівника, в колективі управління створена така атмосфера, що всі ми почуваємося наче вдома: дружньо і працюємо довго. У нас нема плинності кадрів. Прийшовши на роботу, ми залишаємось тут назавжди.
 • Величезний досвід роботи виливається в уміння чітко висловлювати думки та роз’яснити, розтлумачити, тобто донести інформацію до кожного так, що сам зрозумієш й іншим зможеш розказати. І це думка не тільки нашого колективу, але й людей з інвалідністю, якими ми опікуємось.
 • Віра Миколаївна – порадниця для керівників районних управлінь та управлінь інших міст, які майже щодня телефонують їй, щоб отримати консультації. До її думок з приводу можливості практичного застосування певних законодавчих змін прислухаються в Міністерстві соціальної політики, керівники якого теж їй телефонують.
 • Віра Миколаївна – це гарна жінка, компетентний, досвідчений керівник. Вона вміє поєднати вимогливість з поблажливістю. Заслужила авторитет на місцевому та державному рівнях.

Дорога Віро Миколаївно! Завдяки Вам створений дружний колектив, люди у Вас працьовиті, добрі і веселі. У Вас є все, що потрібно для результативної праці. У Вас будні не є рутиною і буденністю, а кожен день – це яскравий і оригінальний робочий час. З Вами працівники – одна команда, допомога і підтримка. З Вами всі – як одне ціле і всі почувають себе комфортно. Довіряють Вам і особисті секрети. Ви вмієте вислухати і зрозуміти. Нехай праця буде для Вас тільки в радість і до успіху веде стежка добра!

З любов’юколектив міського управління праці та соціального захисту населення

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
4 + 2 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?