Вічний революціонер відійшов у вічність | Газета 7 Днів

Вічний революціонер відійшов у вічність

16.01.2019 17:00
Переглядів:505

Не стало легендарної постаті Рівного Віктора Шкуратюка.

Вранці 16 січня після тривалої хвороби перестало битися серце 59-літнього політичного і громадського діяча, ветерана УНА-УНСО Віктора Шкуратюка. Він був і залишився знаковою постаттю Української народної самооборони, справжнім рівненським символом революції.

Віктор Шкуратюк почав свою активну політичну діяльність ще зі студентської лави у Львівському держуніверситеті ім. Івана Франка. А наприкінці 80-х і на початку 90-х він перебував у перших рядах усіх революційних процесів. Окрім того Віктор кілька разів балотувався в обласну та Верховну Раду України.

Певний період він працював педагогом-організатором, з його іменем пов'язують діяльність КУЕМ (Клуб української елітарної молоді).

Поруч з політичною та громадською діяльністю Віктор Шкуратюк відомий як палкий сподвижник спорту в області. Саме він був засновником регбійного клубу «Рівне».

Редакція газети «7 днів» висловлює глибокі співчуття рідним і близьким Віктора Шкуратюка. Нехай йому буде Царство небесне!

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 0 =
More information?

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?