На «Авангард» перейшов із спортшколи | Газета 7 Днів

На «Авангард» перейшов із спортшколи

17.01.2019 13:04
Переглядів:626

Міський голова Володимир Хомко сьогодні підписав розпорядження про призначення Олександра Аламбіту директором головної спортивної арени Рівного. Новопризначеного очільника колективу стадіону «Авангард» представила заступник мера Галина Кульчинська.

– Олександр Аламбіта у спорті з дитинства, – розповідає начальник міського управління сім’ї, молоді та спорту Сергій Шевчук, – займався легкою атлетикою. Олександр 1987 року народження, закінчив Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука Свого часу він працював у відділі спорту облдержадміністрації, де обіймав посаду штатного тренера збірної з легкої атлетики. Пізніше, відгукнувшись на нашу пропозицію, Олександр працював заступником директора спортшколи з футболу «Верес». А після звільнення попереднього керівника стадіону Валентина Воята наше управління подало міському голові на затвердження на посаді директора «Авангарду» кандидатуру Олександра Аламбіти. Після проведеної співбесіди з претендентом Володимир Хомко підписав розпорядження про його призначення.

Колишнього директора стадіону, який обіймав посаду понад 10 років та звільнився за власним бажанням було нагороджено подякою міського голови «За багаторічну сумлінну працю на благо територіальної громади міста Рівного». Разом з тим, Валентин Воятй , зі слів Сергія Шевчука, й надалі, швидше всього, працюватиме на «Авангарді» на посаді спеціаліста і буде допомагати в роботі новопризначеному керівнику.

На фото: Галина Кульчинська з двома директорами «Авангарду»: колишнім – Валентином Воятом (на фото зліва) і новопризначеним – Олександром Аламбітою (справа)

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
6 + 0 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?