Обмін валют через термінали і банкомати відкладається | Газета 7 Днів

Обмін валют через термінали і банкомати відкладається

17.01.2019 11:53
Переглядів:579

Із 1 січня набула чинності постанова Національного банку України, яка дозволяє проводити операції з обміну валют за допомогою терміналів та банкоматів. 

   Чи можуть рівняни скористуватися новою послугою? Про це ми запитали у керівника прес-служби ПриватБанку в Рівненській області Андрія ХМЕЛЬНИКА.

   – Обмін валюти в терміналах самообслуговування – знайома практика для ПриватБанку, – повідомив він. – Адже наприкінці 2017 року в банку вже була реалізована послуга обміну в дистанційних каналах. Разом з тим у законодавстві України з’явилась вимога здійснювати безготівкові валютно-обмінні операції виключно через Міжбанківський валютний ринок (МВРУ), і регламент проведення таких операцій був допрацьований та приведений у відповідність до правил МВРУ. Відтак ПриватБанк розробляє новий функціонал сервісу. Зараз клієнти банку мають можливість придбати валюту в касі будь-якого відділення ПриватБанку. У разі продажу клієнтові іноземної валюти на суму в еквіваленті до 150 тисяч гривень за один робочий день ідентифікація клієнта не потрібна. Також клієнти банку можуть придбати валюту з метою переказу за кордон через дистанційний сервіс Приват24. Це можна зробити на сторінках «SWIFT-платежі» та «Перекази» у власному Приват24.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
14 + 1 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?