В Українській гімназії – новий-старий директор | Газета 7 Днів

В Українській гімназії – новий-старий директор

17.01.2019 08:41
Переглядів:776

Переможцем кадрового конкурсу на посаду директора Рівненської української гімназії стала Тетяна Кухарчук, яка очолювала заклад упродовж останніх років. Відповідне рішення ухвалила конкурсна комісія на своєму засіданні 14 січня.

До участі в конкурсі на заміщення вакантної посади директора Рівненської української гімназії Рівненської міської ради було допущено трьох претендентів: Наталію Будько, Івана Іщука і Тетяну Кухарчук.

Перший та другий претенденти працюють методистами в КУ «Рівненський методичний кабінет». Найбільший педагогічний стаж (понад 39 років) має Тетяна Кухарчук, інші претенденти працюють в освітянській сфері понад 20 років.

Учасники конкурсу склали іспит і представили на суд конкурсної комісії своє бачення перспектив розвитку навчального закладу. Згодом комісія відкритим голосуванням визначила переможця конкурсу, ним і стала теперішня директорка. Її одноголосно підтримали всі 10 членів конкурсної комісії, що були присутні на засіданні.

Нормативні документи передбачають, що з керівником навчального закладу, який повторно призначається на цю посаду, контракт укладають на 6 років.

До речі, наступний кадровий конкурс на заміщення вакантної посади директора міської школи відбудеться 11 лютого. Спеціальна комісія обиратиме нового директора НВК № 26. Уже відомо, що до участі в цьому відборі зголосився лише один претендент – чинний директор Володимир Дзюбак.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 1 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?