Рівняни знову програли "ХІТу" | Газета 7 Днів

Рівняни знову програли "ХІТу"

19.01.2019 23:04
Переглядів:240

МФК “Кардинал-Рівне” у першій грі 1/8 розіграшу Кубка України з футзалу програв столичному “ХІТу” – 2:3. Киянам у нинішньому сезоні наша команда вже програвала - у чемпіонаті Екстра-ліги – після чого у рівнян гра розладналася.

Звітний поєдинок рівняни розпочали дуже активно, втім несподівано пропустили гол. Новачок “Кардинала” Андрій Назаров «подарував» шанс киянину Олександру Педяшу і той ним скористався – 0:1. Проте дуже швидко  господарі відігралися після удару Максима Мануйленка – 1:1. І були ще чудові моменти – двічі поспіль виходи віч-на-віч із воротарем гостей Іваняком не зумів реалізувати Ігор Салтанов.

А наприкінці тайму знову забили гості – після удару Євгена Жука м’яч зрикошетив від нашого стража воріт Ярослава Морикишка у наші ворота. Не встигли господарі оговтатися, як пропустили і втретє. Уже Олександр Школьний переграв рівненського воротаря, уже Юрія Свинарчука – 1:3.

Після перерви гості зробили ставку на збереження переможного рахунку, втім, не змогли відстояти свої ворота. Наприкінці гри гарматний і став фінальним.

Повторний поєдинок цих команд відбудеться у Києві 2-го лютого.