Більше 9 тисяч дітей щепили торік від кору в Рівному | Газета 7 Днів

Більше 9 тисяч дітей щепили торік від кору в Рівному

23.01.2019 14:12
Переглядів:349

 9632 дітям та 190 дорослим проведено імунізацію вакциною проти кору, паротиту та краснухи (КПК) в 2018 році в міських закладах охорони здоров’я. про це повідомили з міського управління охорони здоров’я. 68 рівнян подали відмови від проведення цього щеплення.

З початку 2019 року (станом на 17 січня) в області зареєстровано понад 800 випадків кору. Майже 70% захворілих – діти. Двоє людей померло від ускладнень кору у січні.

Медики наголошують, що вакцинація — найефективніший спосіб захисту від інфекційних захворювань. Імунна система реагує на введену вакцину, виробляючи імунітет проти інфекції, і таким чином формує захист проти хвороби.

Нині в ЦПМСД м. Рівного є достатня кількість вакцини КПК, виробником якої є Бельгія, - наголошують в уцправлінні охорони здоров’я. Рівняни можуть зробити щеплення в щеплювальних кабінетах центрів первинної медико-санітарної допомоги міста. Для отримання додаткової інформації з цього питання слід звертатися до свого сімейного лікаря.

Довідка: кір надзвичайно заразне інфекційне захворювання, що передається від хворої людини до здорової повітряно-крапельним шляхом, тобто при чханні, кашлі або розмові хворого. Вірус кору може жити в повітрі та на поверхнях — до двох годин після того, як хвора людина залишила приміщення. 9 з 10 невакцинованих людей, що контактують із хворим, будуть заражені. Захворювання на кір може мати тяжкий перебіг і призвести до тяжких ускладнень — пневмонії, вушної інфекції, запалення мозку — енцефаліту, а також до інвалідності та смерті. Специфічного лікування від кору немає.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 0 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?