Лікарнею № 2 надалі керуватиме Олександр Шегера | Газета 7 Днів

Лікарнею № 2 надалі керуватиме Олександр Шегера

23.01.2019 12:53
Переглядів:443

21 січня завершився кадровий конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Міська лікарня № 2» Рівненської міської ради. Переможцем визнано в.о. керівника закладу Олександра Шегеру.

Він був єдиним кандидатом, який зголосився до участі в конкурсі. Його попередній контракт закінчився торік у грудні. Олександр Шегера очолює цю лікарню з кінця 2010 року. Спочатку це була відомча медустанова Укрзалізниці, а кілька років тому її передали на баланс міста.

Конкурсна коміся заслухала пропозиції Олександра Шегери щодо подальшого розвитку медзакладу. Після співбесіди члени комісії підтримали пана Олександра та визнали його переможцем кадрового конкурсу. Відповідну рекомендацію передали начальникові міського управління охорони здоров’я. Чинні нормативні документи передбачають, що упродовж місяця з переможцем конкурсу має бути укладений контракт на термін від трьох до п’яти років. Ймовірно, контракт укладуть на максимально можливий термін, адже пан Шегера призначається на цю посаду не вперше і вже має успішний досвід управління.

До речі, цього року мають бути проведені аналогічні конкурси в міській стоматполіклініці, ЦПМСД «Північний» і «Центральний», адже термін контрактів керівників цих медустанов теж завершується.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
8 + 1 =
More information?

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?