Мешканець Степаня зібрався в президенти | Газета 7 Днів

Мешканець Степаня зібрався в президенти

23.01.2019 09:20
Переглядів:274

Виявляється, шлях до президентського крісла не такий уже легкий. У цьому на власному досвіді переконався мешканець селища Степань, що в Сарненському районі, Богдан Лазарчук.

Одразу після нового року, натхнений піар-ходом Зеленського, Богдан Лазарчук, за його словами, «вирішив взяти булаву верховної влади в Україні у свої руки». «Я люблю Україну! Є досвід сякої-такої боротьби з ворогами українського народу. І так – я іду в Президенти!» – написав чоловік на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.

Але знайшлась одна проблема: у пана Богдана не виявилося двох з половиною мільйонів гривень, аби оплатити заставу за участь у президентських перегонах. Тож він звернувся до своїх фоловерів із проханням поділитися телефоном Ігоря Коломойського, щоб у нього «попросити бабок». Настирливий степанець таки зв’язався з відомим олігархом, але той відмовив йому у фінансуванні.

Незважаючи на те що необхідну суму йому зібрати не вдалося, пан Богдан все ж поїхав у столицю, щоб зареєструватись кандидатом у ЦВК. «Прийшов у ЦВК, а там така холодрига, як у мене в хаті. Видно, що їм Рева також субсидії не дає. Рекомендацій у мене не було, грошей також. Сказали, щоб їхав додому. Розстроєний зовсім. Одне радує – що у них так само холодно, як і в моїй хаті!»

Але здаватися степанець не збирається. Обіцяє, що буде продовження його президентських пригод.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
10 + 4 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?