Морози протримаються недовго | Газета 7 Днів

Морози протримаються недовго

23.01.2019 17:10
Переглядів:650

Відлига, яка прийшла на зміну різдвяним морозам, протрималася недовго. Уже напередодні Водохреща відбулося помітне зниження температури. Щоправда, зі слів начальника Рівненського обласного центру з гідрометеорології Богдана МАСОВЦЯ, похолодало не надовго.

– Морозно буде до кінця місяця, принаймні до 28 січня, – зауважує головний гідрометеоролог області,  – температура по ночах місцями на Рівненщині опускатиметься до позначки 15 градусів нижче від нуля, а вдень термометр буде показувати близько 5 градусів морозу. Нічого надзвичайного в цьому немає. Адже надворі зима, а для зими мороз і сніг – явище буденне.

– А як тоді бути з обіцяними народними синоптиками морозами до 25–30 градусів?

– Особисто я не довіряю народним синоптикам й іншим «шаманам», які прогнозують погоду. Ніщо не стоїть на місці, все в цьому світі міняється, в тому числі й народні прикмети, за якими наші предки визначали, якою буде погода. До того ж, дається взнаки процес зміни клімату. На Рівненщині, зокрема, середня температура зросла на 0,8 градуса.

Довгострокові прогнози, на моє переконання,– це невдячна справа. У світі почастішали різні катаклізми. Погода – пані примхлива. Тому більш-менш точний прогноз можна максимум на 10 днів. І це під силу лише фаховим синоптикам.

Зрештою, кожна пора року прекрасна по-своєму. Отож насолоджуйтесь зимою, морозами, снігом! Бо влітку, як це нерідко буває, скучатимете за ними.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
16 + 4 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?