До депозитів – зась | Газета 7 Днів

До депозитів – зась

25.01.2019 12:37
Переглядів:337

Місцеві бюджети можуть втратити одне з джерел своїх надходжень. На своєму засіданні 23 січня Кабмін заборонив містам розміщувати тимчасово вільні кошти загального фонду на депозитних рахунках.

Заборона діятиме до кінця 2019 року. Про це повідомляють електронні ЗМІ.

«Кошти, що зараховуються до загального фонду місцевих бюджетів, не працюють на мешканців місцевих громад (у вигляді підтримки, заходів, надання більш якісних послуг), натомість накопичуються та відволікаються на тривалий час бюджетного процесу»,– аргументує Міністерство фінансів мотивацію заборони. Попри цю заборону є можливість вкладати вільні кошти у цінні папери, йдеться в супровідних документах до проекту постанови.

Коментуючи цю новину, міський голова Рівного Володимир ХОМКО зазначив, що постанови ще не бачив. На його думку, від такого рішення місто безумовно зазнає втрат.

– Є роботи, до яких ми точно приступимо в серпні. Раніше заплановані на це кошти ми клали на депозит і на тому місто заробляло,– зазначив очільник міської влади.– Тепер вони будуть лежати в казначействі і Кабмін буде ними користуватися, тільки вже без відсотків. От і все. Ми не працюємо у вакуумі: яка буде постанова, так і будемо робити.

За інформацією начальника міського управління бюджету і фінансів Віктора ШУЛЬГИ, у цьому році місто ще не розміщувало бюджетних коштів на депозитах. І не буде розміщувати, якщо буде заборонна постанова. Торік же за рахунок депозитів міський бюджет поповнився більш як на 11 мільйонів гривень,– повідомив чиновник.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 1 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?