До рівненських фермерів уперше приїхав заступник міністра | Газета 7 Днів

До рівненських фермерів уперше приїхав заступник міністра

25.01.2019 17:07
Переглядів:872

У другій половині січня фермери та дрібні землевласники області збираються в Рівному на свою асоціативну конференцію. Цього разу «Зліт фермерських родин» видався, як ніколи раніше, велелюдним та урочистим.

На урочистості з’їхалося понад сто з більш як трьохсот фермерів краю. Вони вперше зібрались не деінде, а у великому залі Міського палацу культури «Текстильник». А ще до них у гості, чого раніше не було, разом із президентом Асоціації фермерів та приватних землевласників України Миколою Стрижаком приїхав заступник міністра аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремета.

На конференції, на якій голова Асоціації фермерів та приватних землевласників України в Рівненській області Андрій Кузьмич прозвітував про роботу, проведену громадською організацією торік, сільгоспвиробники обговорили свої найактуальніші проблеми. Йшлося насамперед про неврегульовані питання передачі земель постійного користування у власність фермерам і державної підтримки дрібних сільгоспвиробників. Також на конференції вели мову про неприпустимість вільного ринку землі (земля повинна належати тому, хто на ній працює), тенденцію захоплення земель і врожаїв фермерських господарств.

Хоча у фермерів є ще чимало невирішених питань, та делегати конференції зауважили, що робота Асоціації фермерів та приватних землевласників України в Рівненській області останнім часом помітно пожвавилася.

Кузьмич-Стрижак

– Ми, фермери і дрібні землевласники, повинні триматися купи,– наголосив Андрій Кузьмич.– Тоді будемо міцними, як кулак, що здатний знести на своєму шляху будь-які перешкоди. А що це так, свідчать наші спільні дії, які увінчалися перемогою. Тут можна згадати про участь рівненських фермерів в акції під стінами Верховної Ради, після якої парламент продовжив мораторій на продаж українських земель до 1 січня 2020 року. Не були марними наші звернення до голів фракцій і груп у Верховній Раді щодо невідкладного прийняття законопроекту «Про внесення змін до Земельного кодексу України та деяких законодавчих актів щодо протидії рейдерству». У Міністерстві аграрної політики та продовольства почули наші пропозиції з приводу використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки фермерських господарств. Ми знайшли спільну мову з обласною владою, яка на чолі з головою облдержадміністрації Олексієм Муляренком намагається всіляко підтримувати дрібних приватних сільгоспвиробників. Є в нас хороші ділові стосунки й з міською владою. Завдяки цьому, зокрема, в Рівному цього року проведено не два, як раніше, а чотири сільськогосподарські ярмарки. Але те, як будемо рухатися далі, залежить насамперед від нас самих, фермерів і приватних землевласників.

Шеремета_Потапчук

 

На зльоті фермерських родин кращих сільгоспвиробників області нагородили почесними грамотами облдержадміністрації та Асоціації фермерів і приватних землевласників України. А голова фермерського господарства «Влада» Олександр Романчук отримав з рук Віктора Шеремети посвідчення і нагрудний знак «Заслужений працівник сільського господарства України». Завершилася конференція концертом, організованим для фермерів творчими колективами МПК «Текстильник».

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 0 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?