В Рівному змагалися патрульні | Газета 7 Днів

В Рівному змагалися патрульні

26.01.2019 22:23
Переглядів:524

Сьогодні у Рівному відбувся 2-й чемпіонат України з джиу-джитсу серед патрульних поліцейських.

Джиу-джитсу — це японське бойове мистецтво і спортивне єдиноборство, що вивчає техніку кидків, звалювань, позиційного контролю суперника у партері (на землі) та має найбільший арсенал больових прийомів.

Правоохоронці можуть застосувати у своїй роботі елементи цієї боротьби для захисту, як громадян, так і себе та свого напарника.

Рівненські змагання, як повідомила Патрульна поліція України, зібрали 105 учасників з 21 управління патрульної поліції, які показали свою майстерність. Поєдинки були видовищними, енергійними та азартними, на трибуні вирували непідробні емоції.

Чоловіки змагалися у 6 вагових категоріях, а жінки в одній - до 60 кг.

Серед чемпіонів – і рівненські патрульні Андрій Ліснічук, який у ваговій категорії до 77 кг переміг всіх своїх суперників та Тарас Єремейчук (вагова категорія до 62 кг). Також в рівнян дві бронзових медалі - у Вадима Гладича та Миколи Коротуна.

В загальнокомандному заліку перемогу здобула команда Києва, рівняни – на другому місці.