«GLOBAL GAME JAM RIVNE 2019» назвав переможців | Газета 7 Днів

«GLOBAL GAME JAM RIVNE 2019» назвав переможців

29.01.2019 10:04
Переглядів:846

Випускники РЦПТО з розробки ігор вибороли ІІІ місце у змаганнях «GLOBAL GAME JAM RIVNE 2019»!

Цими вихідними у Рівному відбувалися масштабні міжнародні змагання розробників ігор «Global Game Jam». Видовищна подія розгорнулася на базі Національного університету водного господарства і природокористування у спеціалізованій аудиторії  першого корпусу Open Office. Взяти участь у престижних змаганнях представники компанії Zagrava Games запропонували і випускникам Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за напрямом «Створення додатків у середовищі Unity 3D на C#», які днями успішно захистили підсумкові проекти.

За словами викладача РЦПТО ДСЗ Андрія Литвина, це найбільша у світі подія зі створення ігор, що була заснована у Сан-Франциско в 2008 році і охоплює понад 100 країн світу та десятки тисяч онлайн учасників. Вони працюють одночасно з іншими розробниками по всьому світу. Global Game Jam заохочує людей із різними рівнем підготовки і досвідом пробувати сил, заявляти про здібності і майстерність, сприяє загальному розвитку творчості та налаштовує на широку співпрацю, а не конкуренцію.

На початку події головними організаторами було оголошено тему -  «Що таке будинок для вас?». Цікаво, що за умовами, єдина на увесь світ тема оголошується у кожному часовому поясі в один час. Усього за 48 годин учасники мали придумати ідеї на задану тему, об'єднатися в команди, створити прототип гри та представити презентацію.

Дуже приємно, що у цих змаганнях взяли участь випускники РЦПТО ДСЗ - команда призерів Кобець Вадим, Поліщук Тетяна, Юрчевський Роман, подружжя Семенюк Катерина та Володимир. Талановиті розробники створили гру Сave Home, яка розміщена на сайті організаторів . Наші вітання переможцям!

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
4 + 1 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?