Перспективи для безробітних на Радивилівщині | Газета 7 Днів

Перспективи для безробітних на Радивилівщині

30.01.2019 16:40
Переглядів:306

Про перспективи професійного навчання говорили із роботодавцями і безробітними Радивилівщини

Старший майстер виробничого навчання Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості Майя Сульжик провела профорієнтаційну зустріч у м. Радивилів.

 На базі Радивилівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості вона презентувала освітні послуги навчального закладу, детально зупинилася на спеціалізації усіх навчальних відділень РЦПТО ДСЗ та відповіла на запитання аудиторії. Серед присутніх роботодавців – представники закладів громадського харчування, які зацікавилися можливістю підтвердити кваліфікацію кухарів на базі РЦПТО. До слова, з початку роботи у навчальний заклад вже звернулося 70 претендентів-кухарів. Вміння, досвід і знання самоучок впродовж двох днів оцінює кваліфікаційна комісія. А за результатами оцінювання неформального навчання кухарі  отримують свідоцтва про присвоєння робітничої кваліфікації.

У розмові з безробітними Майя Степанівна акцентувала увагу на перспективах працевлаштування випускників Центру та умовах навчання і проживання слухачів. Серед професій, які особливо зацікавили безробітних радивилівчан, - рибовод (кваліфікований робітник) і тракторист. За цими професіями навчають у Млинівському і Олександрійському навчальних відділеннях РЦПТО ДСЗ.

Інформаційно-роз’яснювальні зустрічі представників Рівненської служби зайнятості тривають в усіх районах області, до участі запрошуються роботодавці та ті, хто прагне змінити рівень свого життя, здобувши нову робітничу професію у навчальному закладі служби зайнятості.

 

Наші контакти: м. Рівне, вул. Пирогова,8, тел.. 0362 68 37 95.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
8 + 6 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?