Міська рада поверне собі землю, яку орендував «Райз» | Газета 7 Днів

Міська рада поверне собі землю, яку орендував «Райз»

31.01.2019 16:33
Переглядів:609

Кілька десятків питань, переважно земельних розглянули сьогодні на другому пленарному засіданні 29-ї сесії Рівнеради. Оперативно попрацювавши, депутати впоралися з роботою за дві години, та завершили сесію. 

Суперечки виникли лише довкола питання №158, яке стосувалося припинення права оренди і розірвання договору оренди на земельну ділянку на розу вулиць Грунтової і Дубенської з ПАТ «Компанія «Райз».

Зясувалося, що приватне підприємство з 2008 року орендує названу ділянку (площа – понад 1,5 га). Її брали під будівництво житла. Із жовтня 2017 року орендна плата не сплачується. За цей час утворився борг в один мільйон гривень. Депутат Святослав Стельмащук просив зняти питання на довивчення, аби знайти оптимальний спосіб повернути заборгованість. Багато хто з депутатів підтримував розірвання угоди. А депутат Микола Бляшин запропонував не тільки забрати землю, а й одразу підготувати папери для її продажу з аукціону.

Після тривалих суперечк із наведенням юридичних і політичних аргументів, більшість не підтримала відкладення питання на довивчення, натомість проголосувала за запропонований із самого початку проект рішення. Тобто за розірвання угоди оренди. Борг планують стягнути в судовому порядку, адже боржник – діюче підприємство, яке має майно й кошти.  

Наступна, чергова, сесія Рівнеради відбудеться орієнтовно 22 лютого.

Наша довідка: ПАТ «Компанія «Райз» належить Олегу Романовичу Бахматюку (за даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань). Він є власником потужної агромпромислової компанії «UkrLandFarming», що займається виробництвом зерна та розведенням великої рогатої худоби.

 

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 1 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?