Студенти мають варіанти порятунку Усті | Газета 7 Днів

Студенти мають варіанти порятунку Усті

04.02.2019 15:21
Переглядів:191

 

Визнання, перспектива втілення наукових розробок та грошова премія – саме таку винагороду за свою науково-дослідну працю отримали 5 студенток Національного університету водного господарства та природокористування. Дівчата стали переможцями першого конкурсу інноваційних проектів імені професора Олексія Костіна на тему: «Оздоровлення річки Устя та її басейну». Конкурс відбувся за підтримки Фонду Олексія Муляренка.

Саме очільник РОДА ініціював інтелектуальні змагання. Конкурс назвали іменем його діда Олексія Костіна, який свого часу очолював кафедру гідравліки у «воднику». Умови оголосили рік тому, за цей час студенти змогли дослідити проблематику й запропонувати своє бачення шляхів поліпшення екологічного стану річки Устя і її басейну. Призовий фонд конкурсу – 50 тисяч гривень: І місце – 25 тисяч, ІІ – 15, ІІІ - 10. За перемогу змагалися кілька десятків учасників.

-         Ми побачили зацікавленість від студентів. Переможцями стали ті, хто найбільше захопився цією роботою, запропонував цікаві і практичні ідеї, - розповів ректор НУВГП Віктор МОШИНСЬКИЙ на церемонії нагородження. Саме на практичній цінності наукових праць студентів наголосив й ініціатор конкурсу Олексій МУЛЯРЕНКО. За його словами, цей критерій був одним із ключових у процесі оцінювання запропонованих ініціатив.

-         Проекти студентів можуть бути допрацьовані і втілені. Вони допоможуть поліпшити екологічну ситуацію, вирішувати існуючі проблеми. Це непоганий спосіб перевести університет з площини теорії в площину практики, щоб рівень наукових керівників і студентів, був високим і відповідав вимогам сьогодення, зазначив Олексій Муляренко.

Найкращою визнана робота студентки 4 курсу Іванни КОСИНСЬКОЇ (на фото), яка запропонувала своє бачення відновлення гідропарку в Рівному (поруч із стадіоном «Авангард»). Грошову премію дівчина планує витратити на навчання, бо невдовзі планує вступати до магістратури.Тим часом організатори пообіцяли, що конкурс інноваційних студентських проектів буде постійним і вже оголосили тему на 2019 рік, вона стосуватиметься відновлення малих річок області.  

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
16 + 0 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?