Наймолодша діджейка України підтримала антибулінгову кампанію | Газета 7 Днів

Наймолодша діджейка України підтримала антибулінгову кампанію

05.02.2019 14:53
Переглядів:169

Поштовх правопросвітницьким кампаніям, які спрямовані на протидію домашньому насильству та булінгу, готові дати у Рівному. Про нові ініціативи та проекти у цій сфері йшлося під час робочої поїздки у Рівненську область заступника міністра юстиції Іванни Смачило.

«Боротьба з насильством у родині та у навчальних закладах – справа кожного. Роль громадськості є дуже важливою. Об’єднання зусиль Міністерства юстиції, Національної поліції, безоплатної правової допомоги та громадськості дасть результат.  Багато років ці проблеми намагатись не помічати в державі, але зараз все докорінно змінилось. В Україні вступили в дію важливі закони про протидію домашньому насильству, вперше ухвалено законодавчі норми, які зобов’язують протидіяти булінгу в навчальних закладах», - зауважила на прес-конференції у Рівненському медіа-центрі Іванна Смачило. За словами керівника Рівненського регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Василя Овдіюка, понад 17% звернень до системи БПД на Рівненщині стосуються саме сімейних питань. Допомогою постраждалим від сімейного насильства займаються понад 100 фахових адвокатів. «Зараз ефективність протидії  домашньому насильству та булінгу залежить від кожного з нас.  Не мовчіть! Повідомляйте про факти насильства. Наголошую, усім жертвам сімейного насильства безоплатно надається не лише первинна, але й вторинна допомога. Це допомога професійного адвоката, послуги якого оплачує держава. Якщо ви боїтеся звертатися до чиновників напряму, або не знаєте, в які саме двері стукати – звертайтесь до сімейних радників. Це наш новий проект. Відомі рівняни у якості волонтерів допомагають усім, в кого виникли проблеми в родині. У Рівному таким радниками є Олена Бобровська, Ліана Диновська та Любов Романюк», - наголосила Іванна Смачило. За її словами, найефективнішою протидія булінгу буде тоді, коли самі діти ініціюватимуть та проводитимуть кампанії боротьби з насильством. Юна рівнянка, наймолодша діджейка України Юліанна Попович готова власним прикладом пропагувати протидію насильству, власною творчістю культивувати нульову толерантність до булінгу. «Я охоче долучилась до зйомок правопросвітницького ролику рівненської юстиції «Булити не круто».  А буквально кілька днів тому з’явилась нова ідея - я записала нову антибулінгову музичну композицію», - зізналась Юліанна Попович. Також Юліанна запропонувала розпочати низку ініціатив, які покликані більше пропагувати нетерпимість до насильства серед дітей.  Іванна Смачило та начальник Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Оксана Сальчук домовились максимально підтримувати ідеї Юліанни Попович та, після їх успішної реалізації у Рівному, поширити позитивний приклад на всю Україну.  

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
4 + 12 =
More information?

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?