Обдаровані отримали стипендії від мера | Газета 7 Днів

Обдаровані отримали стипендії від мера

05.02.2019 15:41
Переглядів:213

Майже три десятки рівнян отримуватимуть стипендії міського голови цього року. Щасливчиків вітали у вівторок у міськвиконкомі.

Стипендію міського голови отримали учні шкіл естетичного виховання, учасники гуртків, студій клубних закладів міста – переможці престижних конкурсів, фестивалів, відмінники навчання та провідні творчі, бібліотечні працівники, ветерани галузі «культура», які відзначились своєю активною участю у мистецькому житті міста, вагомими досягненнями на ниві естетичного виховання дітей, молоді. Стипендіати-художники презентували у виконкомі виставку своїх картин, а молоді таланти влаштували імпровізований концерт.

Наша довідка: Стипендія міського голови обдарованій молоді й працівникам галузі «культура» започаткована у 2003 році. Її виплачують щомісяця упродовж року. У 2019 році встановлено такий розмір стипендії міського голови: обдарованій молоді – 20 осіб по 460 грн/місяць кожному, працівникам галузі, провідним творчим, бібліотечним працівникам, ветеранам галузі «культура» - 11 осіб по 800 грн/місяць кожному.

 Перелік стипендіатів міського голови у 2019 році (обдарована молодь):

1. Антончук Ольга – солістка зразкового естрадного аматорського хору «Фантазія» КЗ «Міський будинок культури» (керівник Галина Давидюк).

2. Боровець Анна – учениця VI класу КЗ «Рівненська дитяча музична школа №2» (клас викладача Світлани Кірілліної).

3. Бугайчук Дар’я – учениця II класу КЗ «Рівненська дитяча музична школа №2» (клас викладача Лариси Стукало).

4. Бурда Анна – учениця VII класу КЗ «Рівненська дитяча музична школа №2» (клас викладача Наталії Козлової).

5. Бурда Вікторія – учениця VIII класу Рівненської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка (клас викладача Лілії Покидько).

6. Бурцева Анна – учениця V класу КЗ «Рівненська дитяча музична школа №2» (клас викладача Олени Кальмук).

7. Буянова Поліна – учениця IV-Д класу КЗ «Рівненська державна дитяча художня школа ім. А.І. Мартиненка» (клас викладача Інги Буянової).

8. Деркач Мирослав – учень III класу Рівненської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка (клас викладача Богдана Кальмука).

9. Захожа Олександра – учасниця зразкового аматорського ансамблю «Полісяночка» КЗ «Міський будинок культури» (керівник Євгенія Жемчугова).

10. Колосок Олена – учениця III-Є класу КЗ «Рівненська державна дитяча художня школа ім. А.І. Мартиненка» (клас викладача Артура Мартиненка).

11. Малоок Вєра – учасниця народного аматорського театру живих скульптур «Галатея» КЗ «Рівненський міський палац культури» (керівник Євгенія Малоок).

12. Опанасюк Лада – учениця V класу Рівненської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка (клас викладача Людмили Луцишиної).

13. Павленко Олена – учениця II-В класу КЗ «Рівненська державна дитяча художня школа ім. А.І. Мартиненка» (клас викладача Інги Буянової).

14. Печенкова Ельвіра – учасниця зразкового аматорського ансамблю сучасного танцю «Етика» КЗ «Міський будинок культури» (керівник Руслана Мартинюк).

15. П’яний Ілля – учень IV класу Рівненської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка (клас викладача Павла Бондаренка).

16. Скварук Софія – учениця V класу КЗ «Рівненська дитяча музична школа №2» (клас викладача Ольги Костюк).

17. Сущик Антон – учасник зразкового аматорського театру козацьких єдиноборств «Роксоланія» (керівник Петро Велінець).

18. Хом’якова Марта – учениця III-Д класу КЗ «Рівненська державна дитяча художня школа ім. А.І. Мартиненка» (клас викладача Вікторії Степанюк).

19. Швидків Ярина-Єлизавета – учениця VII класу Рівненської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка (клас викладача Наталії Заремби).

20. Шибалова Вікторія – учасниця зразкового аматорського театру читців «Едельвейс» (керівник Валерія Супонькіна-Лагнюк).

Перелік стипендіатів міського голови у 2019 році (провідні творчі, бібліотечні працівники, ветерани галузі):

1. Антонюк Галина Миколаївна – бібліотекар І категорії бібліотеки-філії №7 Рівненської централізованої бібліотечної системи.

2. Бондаренко Павло Миколайович – викладач по класу ударних інструментів Рівненської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка.

3. Давидюк Галина Юріївна – керівник зразкового аматорського естрадного хору «Фантазія» КЗ «Міський будинок культури».

4. Деханов Олександр Миколайович – машиніст сцени КЗ «Міський будинок культури».

5. Іваненко Анатолій Григорович – викладач КЗ «Рівненська державна дитяча художня школа ім. А.І. Мартиненка».

6. Клименко Ярослав Васильович – керівник зразкового аматорського ансамблю сучасного танцю «Why not».

7. Мись Тетяна Сергіївна – викладач хорових дисциплін КЗ «Рівненська дитяча музична школа №2».

8. Мичка Володимир Олександрович – старший майстер Рівненського зоологічного парку загальнодержавного значення.

9. Музичук Олександра Василівна – бухгалтер Рівненської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка.

10. Приходько Світлана Миколаївна – провідний методист КЗ «Рівненський міський палац культури».

 

11. Фалко Олена Василівна – прибиральник службових приміщень КЗ «Рівненська державна дитяча художня школа ім. А.І. Мартиненка».

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 2 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?