Педикюрники отримали роботу відразу після навчання | Газета 7 Днів

Педикюрники отримали роботу відразу після навчання

05.02.2019 12:59
Переглядів:208

 

Сьогодні відбулося підсумкове заняття у групі слухачів, які навчалися у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за професією «Педикюрник (додатковий модуль: вміння виконувати манікюрні роботи)». Склавши напередодні державну кваліфікаційну атестацію за професією, педикюрники сьогодні підтвердили також вміння виконувати і манікюрні роботи. Саме це поєднання знань і навичок дозволить випускникам скласти гідну конкуренцію на ринку праці та отримати робочі місця в престижних салонах краси.

 

Як зауважила куратор групи  Ольга Гонта, додатковий модуль: вміння виконувати манікюрні роботи передбачає 2-тижневі заняття слухачів - поєднання виробничого навчання і теорії з манікюрних робіт та гелевого нарощення нігтів. Затребувана нині послуга вимагає досвіду і кваліфікації, адже клієнти віддають перевагу якості, професійності та оперативності. Майстер виробничого навчання Інна Козлова задоволена групою: слухачі ініціативні, проявили великий інтерес до навчання, під час практичних занять творчо підходили до виконання роботи. Акуратність, уважність, терпіння та комунікабельність – одні з головних якостей, на які звертають увагу роботодавці. Вже під час виробничої практики необхідно проявити максимум позитивних професійних якостей, аби сподобатися. Саме такі, схвальні відгуки навчальний заклад постійно отримує від партнерів, які надають робочі місця слухачам на період  практики. Педикюрники відточували майстерність урівненських  перукарні «Лайт», підприємців Малафєєвої А.О., Рудої Л.П., Дейнеки Л.В., Хмель Н.В., Воронського М.Г. Важливо,що випускники центру вже впевнено ступають на професійні доріжки. Переверзєва Ірина відкриватиме власну справу. Свиденюк Наталія отримала пропозицію роботи від Центру здоров’я та краси «Єва», де проходила практику. У Плімянік Юлії теж пропозиція від підприємця, в якого проходила практику. Грабчук Наталія після ДКА отримала пропозицію від салону Golden lion. Богинська Ангеліна і Дерев‘янко Валерія мріють про власну справу, а Павлюк Інна в пошуку, адже тепер, із професійними знаннями, може по-новому планувати своє майбутнє. Староста групи Наталія Свиденюк поділилася емоціями: «У цьму навчальному закладі нас навчали якісно, атмосфера панувала позитивна. На початку навчання мало вірилося, що досягнемо таких успіхів, але зараз ми маємо цінний комунікаційний досвід, отримали велику психологічну підтримку та необхідні професійні знання». Заступник директора РЦПТО ДСЗ Руслана Бодренко щиро вірить, що кожен із кваліфікованих педикюрників віднайде власний шлях до успіху та поповнить ряди професійних майстрів Рівненщини. Відмінні умови для здобуття професії, постійна взаємодія із кращими роботодавцями сфери послуг, залучення досвідчених педагогів та нестримне бажання вчитися – надійна запорука конкурентноздатності слухачів РЦПТО. Вона вручила випускникам свідоцтва державного зразка, виразила надію, що в майбутньому у навчальному закладі вони вже зустрінуться, як партнери, та побажала професійної наснаги. 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
9 + 5 =
More information?

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?