Поліцейські виявили в Рівному нелегальні агітки | Газета 7 Днів

Поліцейські виявили в Рівному нелегальні агітки

05.02.2019 16:51
Переглядів:106

Нині в Рівненській області зареєстровано 22 події, пов’язані із порушенням виборчого законодавства. Про це повідомив заступник начальника ГУНП в Рівненській області Руслан Стрельбіцький. Сьогодні поліцейські на розширеній нараді говорили про дотримання законодавства у період виборчої кампанії, забезпечення правопорядку безпосередньо на дільницях і у день голосування.

«Двадцять виявлених порушень стосуються розповсюдження друкованих матеріалів передвиборчої агітації без вихідних даних. Половина порушень зафіксовано безпосередньо у Рівному. На осіб, причетних до вчинених правопорушень за частиною 2 статті 212-13 КУпАП, складено 13 протоколів та адмінматеріали скеровані до суду для прийняття рішення. За іншими фактами триває перевірка, а ще за двома — інформація не підтвердилася».

Однак, як наголосив начальник ГУНП в Рівненській області Валерій Самчук, передвиборча кампанія ще тільки набирає обертів і кримінальні провадження, що стосуватимуться порушень виборчих прав громадян, розслідуватимуться слідчими слідчого управління. Тому керівник поліції області акцентував увагу підлеглих на якісному зборі інформації та доказів слідчо-оперативною групою на місці події.

За попередніми розрахунками до охорони публічного порядку на 1011 окружних та територіальних виборчих дільницях залучатиметься 1410 працівників поліції, а в день виборів додатково задіюватимуться працівники ДСНС, військовослужбовці Нацгвардії, громадські формування. Крім того, патрулювання територій населених пунктів забезпечуватимуть щодобово понад 800 поліцейських.

Як додав Руслан Стрельбіцький, із початку передвиборчої кампанії в ГУНП у цілодобовому режимі розгорнуто діяльність ситуаційного центру, на який покладено завдання щодо моніторингу та аналізу інформації, а також внесення пропозицій щодо вжиття додаткових правоохоронних заходів. Також на базі тренінгового центру ГУНП будуть проведені масштабні навчання щодо реагування в реальному часі на можливі порушення публічного порядку та виборчого законодавства.

Участь у нараді також взяв керівник рівненської обласної організації «Громадянська мережа «ОПОРА» Андрій Токарський, який зауважив, що, узагальнивши всі недоліки та прорахунки минулої кампанії та виборів, цього разу представники організації налагодили взаємодію і співпрацю із поліцейськими з метою дотримання усіма учасниками виборчого процесу чинного законодавства, вчасного виявлення і документування порушень. 

Джерело: відділ комунікації поліції Рівненської області

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 9 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?