Релігійні діячі: держава не повинна втручатися в церковні справи | Газета 7 Днів

Релігійні діячі: держава не повинна втручатися в церковні справи

05.02.2019 17:39
Переглядів:155

У Рівненській облдержадміністрації відбувся черговий Духовний ранок

 

Духовний ранок проводиться вже вшосте, розширюється аудиторія, змінюється тематика, відзначила заступник голови облдержадміністрації Світлана Богатирчук-Кривко.

За її словами, ідею проведення таких зустрічей підтримали представники усіх релігійних конфесій – православні, греко-католики, римо-католики і протестанти. Приємно, що аналогічні заходи уже проходять у Березнівському і Дубровицькому районах. Підтримати таку ініціативу планують на Рокитнівщині та Млинівщині.

До розмови на тему взаємозв’язків влади та релігії долучилися  керівники області та міста, депутати міської та обласної рад, юристи, представники релігійних організацій.

«За останній місяць в нашій країні відбулося багато важливих подій. Офіційно утворено Київську митрополію Української православної церкви «Православна церква України». Зараз відбуваються збори православних релігійних громад, де віряни вирішують питання переходу до ПЦУ. Важливо, щоб кожна громада визначалася сама, без стороннього втручання. Завдання ж облдержадміністрації як органу влади – реєстрація статутів церковних громад», - зазначила Світлана Богатирчук-Кривко.

Учасники заходу відмітили, що тема відносин церкви і держави відображена в Біблії. Керівник релігійної громади Повного Євангелія «Осанна» місто Рівне Володимир Ільчук запропонував зачитати розділи зі Святого письма, де йдеться про дві формації – державу і владу. На його думку, місія церкви – молитися за владу і народ, а також вчити добру. Присутні підтримали твердження, що держава не повинна втручатися в церковні справи. Завдання ж і церкви, і влади – піклуватися про народ. Разом з тим, держава - це закони, рамки та примус. Не можна порушувати закони, не дотримуватися його, якщо комусь не підходить, їх треба виконувати. 

Наступний Духовний ранок заплановано на 5 березня. 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 0 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?