2019 рік хочуть проголосити роком Степана Бандери та ОУН | Газета 7 Днів

2019 рік хочуть проголосити роком Степана Бандери та ОУН

06.02.2019 15:12
Переглядів:193

Із такою ініціативою до обласної ради звернулися представники Рівненської обласної організації спілки офіцерів України. Ідею підтримали на засіданні постійної комісії облради з гуманітарної політики 5 лютого. під головуванням Алли Черній депутати підтримали звернення 

Заступник голови Рівненської організації офіцерів Віктор Грицюта наголосив, що всі мають пам’ятати сміливість та подвиги наших предків, які боролися та віддавали своє життя за вільну Україну.

«Ми повинні відновити ту сторінку історії нашого українського повстанського руху який довготривалий час приховувався, нищився та спотворювався нашими ворогами.», - зауважив він.

Нагадаємо, що в Україні, 1 січня, відзначили 110-річницю з дня народження видатного політичного діяча, лідера та голови Проводу ОУН (б), політичного в’язня концтабору Заксенгаузен Степана Бандери. А також у 2019 році відзначатимуть 90 років з моменту створення Організації українських націоналістів.

Дане питання члени комісії рекомендували винести на чергову сесію обласної ради.

До слова, таке рішення вже прийняли депутати обласних рад на Івано-Франківщині, Львівщині, Тернопільщині та Житомирщині. 

Джерело: http://oblrada.rv.ua/

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 16 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?