Десять джазових років – клубу «ДжЕм»! | Газета 7 Днів

Десять джазових років – клубу «ДжЕм»!

06.02.2019 14:43
Переглядів:140

Коли нам виповниться 70, ми напишемо елегантні вражаючі мемуари про діяльність джаз клубу «ДжЕм». А поки що в лютому нам виповнюється 10 джазових років!

Ми запрошуємо Вас на святкування свого десятого дня народження!  7 лютого 2019 року о 19:30, в ресторані "Блюz & Jazz" запрошений особливий гість!

 

Контрабасист. Перший український музикант, який грав на престижному Chicago Jazz Festival. У складі різних проектів виступав на численних фестивалях у Німеччині, Польщі, Австрії, Франції, Україні, Росії, Італії, Угорщині, Люксембурзі, Чеській Республіці, Литві.

Львівянин Марк Токар - власною персоною, що приїде з власним проектом “Mark Tokar Belveder Sextet”. То є творча лабораторія, де можна практично реалізовувати будь-які творчі задачі.Яка ж програма чекає на нас в Рівному?

Смачні та стильні твори Wayne Shorter, живого класика, музика якого вплинула та продовжує це робити на кілька поколінь джазових музикантів, твори Benny Golson, Cadar Walton, John Coltrane, Miles Davis, Charlie Parker та багато улюблених джазових стандартів

 7 лютого 2019 року о 19:30

Ресторан "Блюz & Jazz", вул. 16 липня, 7.

Квитки за телефоном: (067) 363-34-18

Джазуймо разом!

 

 

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 7 =
More information?

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?