Рівненську медицину чекає велике переселення (відео) | Газета 7 Днів

Рівненську медицину чекає велике переселення (відео)

06.02.2019 14:05
Переглядів:1192

Невдовзі міська жіноча консультація № 1 змінить місце розташування. 

Із орендованого приміщення, що належить Центру ПМСД «Центральний» (вул. Драгоманова, 7) гінекологи переберуться поближче до своїх колег – у міський пологовий будинок. Звільнені кабінети займуть терапевти центру та педіатри, які нині приймають маленьких пацієнтів у колишній першій дитячій поліклініці, що на вулиці Чорновола. Відповідний наказ підписав 5 лютого начальник міського управління охорони здоров’я Віктор ІСЬКІВ.

За його словами, термін угоди про оренду приміщень центру ПМСД «Центральний» жіночою консультацією завершився ще 9 січня. Укладати нову угоду орендодавець не хоче, адже потребує додаткових приміщень для власних лікарів. Бо час прийому в сімейних лікарів, терапевтів і педіатрів збільшився. Та й батькам, особливо з маленькими дітками, буде зручніше добиратися до приміщення на вулиці Драгоманова, переконані в управлінні охорони здоров’я. Тут маленьких пацієнтів не лише консультуватимуть педіатри, а й можна буде здати необхідні аналізи. Дитячий ЛОР, кардіолог, травматолог та інші вузькі спеціалісти залишаться працювати в будівлі на Чорновола.

Жіноча консультація № 1, яка обслуговує переважно жінок із центру і мікрорайону Північний, переміститься на вулицю Медичну, 7 лише частково. Четверо з одинадцяти лікарів разом із допоміжним медичним і технічним персоналом залишаться на вулиці Драгоманова. Це зроблено для зручності пацієнтів.

До речі: Наступного тижня у приміщенні редакції газети «Сім днів» відбудеться прес-конференція з цього приводу. Роз’яснення нададуть керівники міської медичної галузі. Поставити свої запитання зможуть і читачі нашої газети. Для цього телефонуйте до нас у редакцію за номерами: 63-33-66, 26-65-10, 45-40-04.

У вивільнені приміщення колишньої дитячої поліклініки № 1, що на вулиці Чорновола, згодом перебереться медперсонал з амбулаторії, розташованої на вулиці Пересопницькій. Влітку цю будівлю чекає капітальний ремонт за кошти Світового банку. По завершення робіт амбулаторія запрацює на повну, там прийматимуть пацієнтів сімейні лікарі й педіатри. 

– Усе буде відбуватися поступово, з додатковим інформуванням, щоб люди не мали дискомфорту й точно знали, де знайти потрібно лікаря,– наголосив Віктор Іськів.– Сподіваємося, що за два місяці зможемо повністю завершити переміщення. Це не спонтанне рішення, воно готувалось і прораховувалося впродовж багатьох років. У підсумку всім буде зручніше.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
5 + 6 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?