У Рівному 170 тисяч громадян уже підписали декларації з лікарями | Газета 7 Днів

У Рівному 170 тисяч громадян уже підписали декларації з лікарями

06.02.2019 13:30
Переглядів:198

За даними ЦПМСД м. Рівного, станом на 6 лютого, 170 071 особа підписали декларацію з лікарями «первинки» міста Рівного. З них близько 30% обрали лікаря для дітей.

   На сьогодні 42 лікаря первинного рівня в ЦПМСД міста уже досягли рекомендованого об’єму пацієнтів для надання медичної допомоги. Загалом 163 лікаря з Центрів первинної медико-соціальної допомоги Рівного підписують декларації про медичне обслуговування з пацієнтами.

   Три центри первинної медико-санітарної допомоги міста Рівного заключили договір із Національною службою здоров’я України (далі - НСЗУ) та уже в жовтні 2018 року отримали перші кошти за кожного пацієнта, котрий підписав декларацію з лікарем.

   Нагадаємо, що з квітня 2018 року в Україні розпочалась національна кампанія «Лікар для кожної сім’ї». На сьогодні пацієнт може обирати лікаря в будь-якому закладі та місті не зважаючи на місце реєстрації чи проживання. 

   Щоб підписати декларацію з лікарем - зверніться в один з трьох центрів первинного рівня надання медичної допомоги Рівного. При собі необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон для смс-підтвердження. Процедура підписання декларацій з лікарем займає не більше 10 хвилин, та Ваш візит не заважатиме лікарському процесу, адже декларації заповнюють та вносять до центрального компоненту (eHealth) уповноважені особи. 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
14 + 0 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?