Універсальна професія - касир | Газета 7 Днів

Універсальна професія - касир

04.02.2019 15:52
Переглядів:218

 У Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості майбутні касири на підприємстві, в установі та організації майже 3 місяці вивчали технологію касових апаратів та основи бухгалтерського обліку. 

Направлені на навчання Рівненським міським центром зайнятості,безробітні із різноманітним трудовим досвідом  вчилися вправно приймати, видавати та зберігати готівку в касі віртуального підприємства;оформлювати операції з одержання і видавання готівки за касовим ордером, підписувати прибуткові касові ордери та ставити штампи «Сплачено» або «Депоновано» та багато іншого, цікавого та специфічного, у чому розуміється лише кваліфікований робітник. Куратор групи Лариса Середюк схвально відгукується про слухачів: «Самоорганізовані, активні та готові до повноцінної роботи. Такі робітники ніколи не підведуть, здатні професійно вдосконалюватися і навчатися».

Місячна виробнича практика, яка відбувалася у партнерів навчального закладу допомогла закріпити отримані знання, а декому й познайомитися із майбутніми роботодавцями.Викладач Галина Борковська зауважує: «У РЦПТО ДСЗ навчальна програма касирів (на ПУО) передбачає також вивчення основ бухгалтерського обліку. Слухачі навчилися працювати в програмі 1С:Підприємство – Бухгалтерія для України 8.2». Такі знання значно розширюють діапазон працевлаштування випускників». Присутня на ДКА методист РЦПТО ДСЗ Наталія Місюра називає кращих за відповідями касирів :ТетянаКлименчук, Світлана Янчук та ЮліяУринович. Свої перші професійні здобутки слухачки вже продемонстрували у навчання і на виробничій практиці, тепер час проявити себе у роботі. Кваліфіковані касиризможуть успішно працювати як касирами на ПУО, так і помічниками головних бухгалтерів або старшими касирами в супермаркетах. Отримала пропозицію від роботодавця і Оксана Стрихарчук.

За результатами успішного навчання та державної кваліфікаційної атестації слухачі РЦПТО ДСЗ отримали свідоцтва державного зразка. З привітальним словом до них звернулася Наталія Місюра: «У нашому навчальному закладі за робітничою професією «Касир (на ПУО)» вам поталанило отримати своєрідний бонус, адже професіяуніверсальна і передбачає працевлаштування за декількома напрямами! Нехай здобуті знайомства, досвід і комунікації сприяють життєвому успіху і професійному зросту!».

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 1 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?