Харват, який є | Газета 7 Днів

Харват, який є

31.01.2019 16:30
Переглядів:510

Творчим вечором, виставкою та презентацією нового фотоальбому відзначив своє 60-річчя відомий рівненський фотомитець Олександр Харват. Вітали ювіляра в міському будинку культури.

Ім’я Олександра Харвата давно в Рівному асоціюється не лише з фотомистецтвом. Воно є символом творчості, креативу, сміливих і успішних проектів. Складно перелічити всі його регалії. Фотограф, видавець, ініціатор та організатор міжнародних фотовиставок і конкурсів, наставник фотографів-початківців, краєзнавець і захисник історичної спадщини, активіст і просто позитивна, небайдужа людина. Він не лише дарує оточуючим плоди свого натхнення, а й сам надихає багатьох. Тож і не дивно, що ювілейний вечір Олександра Харвата зібрав чимало охочих його привітати: виставкова зала МБК була заповнена вщерть.

Крім віншувань і подарунків для ювіляра, багатьом запам’яталася презентація його нового фотоальбому – «Рівне, яке було». У ньому зібрані не лише світлини старого міста, а й невеликі нариси про окремі його частини, як-от Центр, Венеція, Воля, Кавказ, Грабник, і їхніх мешканців. Тексти подані українською та англійською мовами. Новий альбом став п’ятдесятим виданням ювіляра.

У підготовці книги Олександрові Харвату допомагали відомі місцеві історики і краєзнавці. До речі, останні підготували для усіх читачів видання невеличку «інформаційну бомбу» – відомості про першу історичну згадку про Рівне, які свідчать, що наше місто «молодше», ніж ми завжди думали.

Крім того, Олександр Харват анонсував новий проект, який планує представити широкому загалу вже навесні цього року. Це буде серія відеороликів «Рівне, яке було (зі спогадів Надії Косміаді)».

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 0 =
More information?

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?