Знову невдача «кардиналівців» | Газета 7 Днів

Знову невдача «кардиналівців»

10.02.2019 11:14
Переглядів:167

Незакінчується смуга невдач рівненських футзалістів. Цього разу МФК «Кардинал-Рівне» програв «Титану» з Покровського – 2:3.

Гості краще розпочали матч і відкрили рахунок. У швидкій контратаці Максим Мануйленко вивів на зустріч з воротарем господарів Віктора Кравцова і той переграв Андрія Мельника - 0:1.

Рівняни контролювала гру до середини першого тайму. Та трапилося непередбачуване - після удару Павла Пічкурова м’яч зрикошетив від Романа Горпинича у наші ворота – 1:1.

Цей гол окрилив господарів, однак до перерви голів більше не було. А одразу після відпочинку покровці забили вдруге. Передачу через увесь майданчик влучним ударом завершив Дмитро Калуков. Ще через кілька хвилин Ігор Салтанов зрізав м’яча у власні ворота– 3:1.

«Кардинал-Рівне» спромігся лише скоротити відставання у рахунку - відзначився Володимир Поночовний. Отож, 3:2 – перемога господарів.

Рівняни з 23-ма очками на 4-ій позиції у турнірній таблиці.