Мастифів ніхто просто так не роздаватиме | Газета 7 Днів

Мастифів ніхто просто так не роздаватиме

11.02.2019 15:04
Переглядів:460

Тибетських мастифів з розплідника на території колишнього радіозаводу не роздають всім охочим. Про це UA: РІВНЕ повідомив організатор закладу Юрій Бойко.

 

Він пояснив, що собаки перебувають у нормальних умовах, хіба що частина з них відчула незручності через вивезені виконавчою службою вольєри. 10 лютого користувачі соцмережі Facebook почали поширювати повідомлення про буцімто безкоштовну роздачу мастифів з розплідника. Як контактну особу вказали пані Галину, яка є волонтером у зоозахисній сфері.

– По-перше, я набрав Галину, волонтера, на яку ссилаються, контактна особа. Вона: «я не в курсі, я не знала, я вибачаюся». Ніяких проблем немає, ніхто нічого не продає, ніхто нічого не збирається там роздавати або усипляти, як там пишуть в цьому пості, – прокоментував Суспільному телефоном Юрій Бойко, організатор собачого розплідника.

Нагадаємо, 31 січня у розпліднику тибетських мастифів виконавча служба разом з правоохоронцями демонтувала частину вольєрів. Це було примусове виконання рішення Рівненського міського суду щодо звільнення самовільно зайнятої землі.

Із сьомого лютого двоє вилучених з розплідника цуценят передали на зберігання у стерилізаціний центр при «КАТП-1728» на невизначений термін. Як пояснив Юрій Бойко, їх власниця незабаром надасть виконавчій службі документи на мастифів, аби забрати їх з центру. В іншому випадку собак вилучатимуть через суд.

 

Джерело: https://rv.suspilne.media/   

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
14 + 2 =
More information?

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?