Міський голова зустрівся з родинами загиблих воїнів-афганців | Газета 7 Днів

Міський голова зустрівся з родинами загиблих воїнів-афганців

15.02.2019 09:54
Переглядів:505

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виводу військ з Афганістану, міський голова Рівного Володимир Хомко зустрівся з матерями та вдовами рівнян воїнів-інтернаціоналістів. 

Зустріч у руслі живого діалогу відбулася в приміщенні рівненської міської організації Української спілки ветеранів Афганістану.

«Головне, людське спілкування віч-на-віч. Міська влада і надалі робитиме все від неї залежне, щоб якось полегшити життя батькам, вдовам загиблих, інвалідам та ветеранам афганської війни» - підкреслив міський голова.

«Ми постійно ведемо діалог із міською владою. Питання, з якими ми звертаємося до міського голови, вирішуються - особливо побутового характеру. Робота у цьому напрямі ведеться і дуже конструктивно. І з кожним роком ми нарощуємо цю співпрацю все більше й більше, - зазначив голова Рівненської міської спілки ветеранів Афганістану Сергій Зінич.

Під час спілкування родини загиблих воїнів піднімали вкотре чимало проблем побутового характеру, соціального захисту, благоустрою міста тощо, які міський голова пообіцяв поетапно вирішити.

 

Джерело: http://www.city-adm.rv.ua/

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
11 + 7 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?