На обговорення проекту спорткомплексу в Рівному щодо його доступності запросили зацікавлених | Газета 7 Днів

На обговорення проекту спорткомплексу в Рівному щодо його доступності запросили зацікавлених

15.02.2019 18:15
Переглядів:326

Наскільки  проект будівництва спорткомплексу на вулиці Макарова в Рівному доступний для людей з інвалідністю, обговорили в облдержадміністрації.

Серед присутніх на обговоренні, повідомляє сайт Рівненської ОДА, були, зокрема, перший заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір, начальник управління будівництва та архітектури ОДА Ярослав Мазярчук, проектанти, а також заслужений майстер спорту України зі спортивних танців на візках Іван Сівак, представники Українського товариства сліпих (УТОС) і Українського товариства глухих (УТОГ).

Спортивний комплекс, що будується на Макарова у Рівному, має відповідати ДБН і бути доступним для людей з інвалідністю. Нові державні будівельні норми містять близько сотні якісних змін для безпеки і комфорту людей з інвалідністю. Нові ДБН передбачені для осіб із порушеннями опорно-рухового апарату, зору, слуху та розумової діяльності, а також для маломобільних груп населення (людей похилого віку, батьків з маленькими дітьми, вагітних жінок). Отож у проекті пропонується ввести чіткі та обов’язкові параметри влаштування доступного середовища для всіх груп людей з інвалідністю – спорудження пандусів та спеціальних підйомників, тактильних, візуальних і звукових елементів доступності. Так, пропонується ввести чіткі та обов’язкові параметри влаштування доступного середовища для всіх груп людей з інвалідністю – спорудження пандусів та спеціальних підйомників, тактильних, візуальних та звукових елементів доступності.

«Окрім цього, трибуни для глядачів, футбольна арена, тренажерна зала та роздягальні відповідатимуть усім вимогам ДБН, аби люди з інвалідністю мали безбар’єрний доступ на сучасному рівні»,- розповів Віталій Ундір.

«Надзвичайно приємно, що керівництво ОДА приділяє велику увагу соціалізації та адаптації людей з інвалідністю. Дуже важливо, що зараз, тримаючи план спорткомплексу, ми разом із вами обговорюємо такі важливі питання, як доступність спортивної арени всіх категорій громадян»,- зазначив Іван Сівак.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 4 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?