Суд скасував продаж майна Ремзаводу | Газета 7 Днів

Суд скасував продаж майна Ремзаводу

15.02.2019 09:32
Переглядів:240

На Рівненщині військова прокуратура домоглась в суді скасування результатів електронних торгів щодо незаконної реалізації нерухомого майна підприємства оборонно-промислового комплексу.

Рішенням господарського суду Рівненської області задоволено позов заступника військового прокурора Рівненського гарнізону. Судом визнано недійсними електронні торги, проведені ще у березні 2016 року, з реалізації нерухомого майна державного підприємства «Рівненський автомобільний ремонтний завод».

Зокрема, указаним судовим рішенням підтверджено порушення вимог законодавства під час реалізації будівлі ремонту коліс зазначеного підприємства загальною площею 712 кв. м., яка розташована у центральній частині м. Рівне. При цьому реалізована вона лише за 1,4 млн грн, що є значно нижчою середньоринкової вартості нерухомості у цьому населеному пункті, особливо у центральній його частині. 

Суд, підтримавши законність позовних вимог прокуратури, визнав, що вказане нерухоме майно не могло бути відчуженим з державної власності.

Завдяки послідовній, наполегливій та принциповій позиції прокуратури забезпечено визнання торгів з реалізації вказаного майна незаконними.

 

Джерело: прес-служба військової прокуратури Західного регіону України.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
14 + 3 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?