Вихованці інтернату цікавляться робітничими професіями | Газета 7 Днів

Вихованці інтернату цікавляться робітничими професіями

18.02.2019 10:42
Переглядів:149

На базі Олександрійського навчального відділення Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості екскурсії, зустрічі, презентації – події часті. Сюди залюбки приїздять гості різного віку і статусу. Але чи не найбільше захоплення потужна навчальна база викликає у дітей.

 Старшокласники, які за крок до вибору професії, відкривають для себе цікавий світ навчання. Днями у відділенні побували і вихованці «Олександрійської спеціалізованої школи-інтернату». Учні 9 та 11 класів оглянули кабінети, лабораторії, майстерні, цехи, побували на заняттях кравців, біля сільськогосподарської техніки, одним словом, дивилися, вивчали, пізнавали. Із учнями працював завідувач майстерні (навчально-виробничої) Володимир Канюка: «Діти завжди сповнені енергії і оптимізму. Потужна техніка, сучасне обладнання, зручні умови зарахування на навчання – ось критерії, за якими старшокласники оцінюють наші пропозиції!».

Сьогодні екскурсія, а завтра - реальна потреба у новій професії чи кваліфікації! РЦПТО ДСЗ відкритий для усіх охочих - цілий рік, без канікул та вступних іспитів.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 13 =
More information?

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?