І садочок, і гроші залишаться в місті | Газета 7 Днів

І садочок, і гроші залишаться в місті

21.02.2019 16:59
Переглядів:846

Північно-західний апеляційний господарський суд поставив крапку в кількарічній суперечці між містом та приватним вищим навчальним закладом – МЕГУ ім. Дем’янчука.

Нагадаємо, восени 2016 року місто через суд повернуло в комунальну власність недобудову на вулиці Коновальця, 16, придбану в 2007 році приватним навчальним закладом. Договір купівлі-продажу міська влада вирішила розірвати. Адже в дошкільних навчальних закладах міста катастрофічно не вистачає місць, а за ці роки ВНЗ так і не взявся за добудову приміщення, чим фактично не виконував свої інвестиційні зобов’язання щодо завершення будівництва.

Керівництво університету, не погоджуючись із таким рішенням, подало зустрічний судовий позов, вимагаючи компенсацію не тільки 1 мільйона 950 тисяч гривень, сплачених за купівлю приміщення, а й близько 8 мільйонів інфляційних втрат. Суд першої інстанції задовольнив цей позов і прийняв рішення стягнути з міста на користь ВНЗ цю суму.

Прокуратура вирішила оскаржити це рішення і подала апеляційний позов.

На нещодавньому засіданні з його розгляду було прийняте рішення, що не підлягає оскарженню: стягнути з Рівненської міської ради на користь МЕГУ 1 мільйон 950 тисяч гривень безпідставно набутих коштів, 19,5 тисячі гривень інфляційних втрат і понад 29,5 тисячі гривень витрат на сплату судового збору за подання позовної заяви. Натомість у задоволенні позову в частині стягнення більш як восьми мільйонів гривень інфляційних втрат і збитків МЕГУ відмовили. Крім того, згідно з рішенням суду, МЕГУ має сплатити на користь Рівненської місцевої прокуратури 132 тисячі гривень витрат зі сплати судового збору за подання апеляційної скарги.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 2 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?