Пенсії бути? | Газета 7 Днів

Пенсії бути?

21.02.2019 12:18
Переглядів:543

Накопичувальне убезпечення життя – запорука фінансової впевненості на майбутнє.

Зараз люди активно обговорюють пенсійну реформу і той факт, що пенсії у нас з Вами не буде - вже не викликає сумнівів.

   Що робити, якщо немає можливості відкласти гроші собі на майбутнє? Скажу відразу, в цій статті Ви не знайдете "секретного методу" або рекомендацій, як більше заробляти! Багатство – це різниця між заробленим і витраченим! Не важливо, який у Вас дохід, - важливо, як Ви їм розпоряджаєтеся! Якщо Ви не хочете все життя виснажуватись  на роботі заради грошей – необхідно вже зараз замислитися над тим, як відкласти собі кошти на період пенсії (створити власну альтернативну пенсію). У цій статті Ви дізнаєтесь, як відкладаючи невеликі суми – створити собі гідний капітал! Кращий інструмент для цієї мети – накопичувальне убезпечення життя. Це продукт з подвійною користю: ​​накопичення грошей + страховийзахист (компанія виплатить гроші, якщо з людиною щось станеться, тому він не витратить свої накопичення до їх цільового призначення). По закінченню терміну договору, людина забирає свої накопичені кошти, які збільшаться в 3-9 разів, завдяки складному відсотку нарахування.Що робити, якщо немає грошей, щоб відкладати? Чи реально накопичити гідний капітал, маючи відносно невеликі доходи? На даний час мінімальна зарплата біля 4200 грн. Навіть якщо людина буде отримувати весь час "мінімалку", за 35 років вона заробить 1 764 000 гривень. Додайте до цього відсоток  і заробіток дружини або чоловіка і отримаєте величезну суму грошей, які Ви роздаєте щодня всім, крім себе! Що буде з Вами, коли втратите активний заробіток? У нас з вами є певний відрізок часу від початку роботи до виходу на пенсію (20-60 років). В цьому періоді ми маємо активний заробіток: працюємо - заробляємо - витрачаємо. А що буде, коли ми вже не зможемо активно заробляти гроші? Коли нам "стукне" 60 років, життя не запитає, як часто ми їли суші або літали до Туреччини, - життя поставить жорстке запитання: Працювати ти вже не можеш, пенсії у тебе немає, - на що жити далі. Насправді, будь-яка людина може створити собі хороший капітал, незалежно від рівня доходів. Золоте правило фінансової грамотності - відкладайте 10% від своїх доходів. Не важливо, це 300, 400 або 1000 гривень на місяць. Десята частина Вашого доходу - це сума, яку Ви абсолютно не відчуєте, але завдяки складномувідсотку і тривалого часу, ця маленька частина бюджету перетвориться на величезний капітал. Не шукайте собі виправдань, що у Вас немає коштів. Відкласти собі на майбутнє - це повинна бути початкова графа Ваших витрат, це гарантія Вашого добробуту в майбутньому, це фінансова подушка безпеки! Куди Ви витратите ці 600-800 гривень на місяць, якщо не відкладете? Що може бути важливіше впевненості в завтрашнім дні?

   Накопичення коштів – це звичка, яку потрібно виховувати в собі і починати необхідно вже сьогодні!

   Більш того, якщо Ви почнете заробляти набагато більше, ніж зараз - без цієї звички Ви все одно залишитеся ні з чим після того, як втратите активний охід (роботу, бізнес). Приклад тому - десятки зірок шоу бізнесу, сотні успішних бізнесменів,які стали банкрутами після завершення кар'єри. З іншого боку, якщо у Вас немає можливості відкласти на поліс убезпечення життя 8-10 тисяч гривень на рік, де візьмуться гроші, якщо, не дай Бог, трапиться так, що знадобиться величезна сума для лікування?  Поліс вже не купиш, а виплата за страховим випадком могла б повністю покрити лікування! Насправді, якщо у Вас в даний момент немає коштів, щоб придбати поліс накопичувального убезпечення життя - не біда. Усвідомлення проблеми це вже половина її вирішення. Почніть вже сьогодні відкладати 10% від загального доходу, візьміть за звичку - витрачати не всі кошти, що заробляєш. Прийнявши рішення відкладати наприклад 700 гривень на місяць, з допомогою накопичувального убезпечення життя, через 25 років Ви отримаєте 700 000 гривень, а якщо відкриєте програму на 30 років, отримаєте 1 200 000 гривень, а якщо на 40років то Ви отримаєте 2 500 000грн.! Чи варто говорити, скільки грошей Ви втрачаєте, поки думаєте над тим, оформляти программу чи ніЯкщо Ви прийняли рішення про необхідність придбати собі поліс убезпечення життя - зв'яжіться з нами ( за поданими нижче координатами)і ми  допоможемо Вам оформити програму будь-яким зручним для Вас способом, щоб Вам було максимально комфортно відкладати гроші собі на майбутнє, для Вашої мети або мрії, або для Вашої майбутньої пенсії.

 Віктор Шатковський, фінансовий консультант компанії «Євролайф Україна»

 

Тел. 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 1 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?