Володимир Хомко поїхав на ізраїльсько-український муніципальний саміті | Газета 7 Днів

Володимир Хомко поїхав на ізраїльсько-український муніципальний саміті

25.02.2019 16:26
Переглядів:407

28 лютого в Тель-Авіві відбудеться ізраїльсько-український саміт The Israeli Ukrainian Muni Summit (IUMS 2019), в якому візьме участь найбільша в історії українська делегація представників місцевої влади. Організатор IUMS 2019 – Торгово-промислова палата Ізраїль-Україна у партнерстві з Федерацією місцевих рад Ізраїлю.

Центральною темою конференції MUNI WORLD стане безпека у містах (urban security). Захід проводиться при взаємодії з UN CTED - Виконавчим директоратом Контртерористичного комітету ООН.

Ще однією важливою подією стане виставка MUNI EXPO, присвячена міським інноваціям і «розумним містам» (smart city), у якій візьмуть участь понад 130 компаній, що займаються технологічними розробками з Ізраїлю та інших країн світу.

Метою проведення Саміту є налагодження двостороннього співробітництва на рівні місцевої влади, а також обмін досвідом у сфері безпеки та інноваційних рішень для «розумних міст». В рамках заходу передбачається можливість проведення B2B зустрічей для обговорення питань, пов'язаних із застосуванням інноваційних рішень ізраїльських і міжнародних компаній в Україні.

У Саміті візьмуть участь Голова Асоціації міст України, Київський міський голова Віталій Кличко, Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан, а також міські голови та представники місцевого самоврядування 11 українських міст. З ізраїльської сторони учасниками заходу стануть мери ізраїльських міст-побратимів, представники уряду, дипломатичного корпусу та бізнесу.

Ізраїльсько-український муніципальний саміт відбудеться в рамках щорічної масштабної міжнародної конференції з муніципальних інновацій MUNI WORLD 2019, яка є майданчиком для розвитку інновацій, підприємництва та ділових контактів, а також дозволяє представникам органів місцевого самоврядування отримати інструменти практичної реалізації інноваційних рішень в регіонах своєї юрисдикції.

У рамках конференції відбудуться дискусійні панелі за участю міністрів, членів парламенту, представників армії та інших структур безпеки держави Ізраїль, керівників органів місцевого самоврядування, представників економічних кіл Ізраїлю, працівників науково-освітньої сфери, представників ЗМІ, а також сотень мерів міст і глав муніципальних адміністрацій багатьох міст світу.

 

Джерело: http://www.city-adm.rv.ua/

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
12 + 1 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?