Всесезонний фонтан у центрі Рівного | Газета 7 Днів

Всесезонний фонтан у центрі Рівного

28.02.2019 17:02
Переглядів:448

Фонтани у нашому місті працюють лише в теплу пору року і за спеціально затвердженим графіком. Та цей, що на проспекті Миру, 15, «працює» цілорічно.

Для фахівців Управляючої компанії «Чистота і порядок» робота за цією адресою є часто. Вони за допомогою насосів регулярно викачують воду з тамтешнього підвалу на прибудинкову клумбу. Не виключено, що та вода просочується крізь грунт і знову потрапляє у штучно утворений під будинком резервуар.

Старожили будинку розповідають, що такий спадок їм залишила колишня власниця одного з розташованих у будинку магазинів. Кілька років тому вона зробила спробу розширити і поглибити (у прямому і переносному значенні цього слова) свій бізнес. Мешканці пригадують, як з-під будинку вивезли більш як десять потужних вантажівок грунту. Відтоді й почалися проблеми з підтопленням центрального підвального приміщення будинку грунтовими і стічними водами, а в самій будівлі навіть помітили тріщини.

Джерела витоку вод у рукотворному котловані спробували назад засипати грунтом і затрамбувати. Але всі такі спроби вирішити внутрішньобудинкову проблему виявились неуспішними. Вода через якийсь час знову пробиває собі шлях і фонтанує в підвал житлового будинку.

Наша газета – це, можливо, остання інстанція, куди мешканці будинку звернулися в надії на порятунок свого будинку від підтоплення і руйнації. Бо власники злощасного бізнесу вже кілька разів помінялись, отож винного тепер не знайти.

Марія АРТЕМЧУК

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 2 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?