Рівнянки поступилися киянкам | Газета 7 Днів

Рівнянки поступилися киянкам

01.03.2019 20:56
Переглядів:151

У черговому матчі жіночої суперліги баскетболістки БК «Рівне»-ОШВСМ у столиці грали з новоспеченим  володарем Кубка України – «Динамо-НПУ».

Емоційно окрилені киянки з перших хвилин нав’язали гостям свою гру і вийшли у лідери. Всі спроби рівня нок змінити хід зустрічі були безуспішними. На велику перерву команди пішли за рахунку 53:27, тож підсумок матчу вже можна було передбачити. А коли господарки виграли і третю чверть (26:13), здавалося, що наших землячок очікує розгром. Тим паче, у «динамівок» було лише 5 фолів, а у наших – аж 18 . Проте заключна десятихвилинка, яка практично мало що вирішувала, стала «рівненською» - 25:8. Але ж перемога у грі залишилася за господарками – 87:65.

У нас відзначилися результативністю Вікторія Шматова  - 14 очок, Людмила Спиридонова (12+11 підбирань) та Владислава Кіба – 11.

На жаль, рівнянки допустили чимало браку у завершальних стадіях атак – з 67 спроб лише третина (23) була вдалою. А ще киянки пробивали вдвічі більше штрафних (24), ніж рівнянки (12).

Завтра, у суботу БК «Рівне»-ОШВСМ зіграє у столиці з «Київ-Баскетом».