Шахраї організували інтернет-магазин із рівненською пропискою | Газета 7 Днів

Шахраї організували інтернет-магазин із рівненською пропискою

01.03.2019 13:21
Переглядів:407

До Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області почастішали скарги споживачів на те, що їх обманули під час придбання товарів в інтернет-магазині «ZEEP». 

Провівши перевірку, спеціалісти управління з’ясували, що за адресою здійснення діяльності (м.Рівне, вул.Курчатова 34), яка вказана на сайті інтернет-магазину «ZEEP», жодних договорів оренди офісних приміщень, торгових залів чи складів із суб’єктом господарювання, який є власником вказаного інтернет-магазину, немає. Відтак здійснити перевірку неможливо.

Тому Головне управління Держпродспоживслужби в Рівненській області радить споживачам у випадку спірних ситуацій під час придбання товару в інтернет-магазині «ZEEP» одразу звертатися в правоохоронні органи.

 Інформація про скарги споживачів щодо інтернет-магазину «ZEEP», які надійшли до Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області, також направлені до ГУ Національної поліції в Рівненській області.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 6 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?